Kaip surasti naudotą statybos mašiną, kurią aš noriu pirkti?

Kai jūs ieškote naudotų statybos mašinų ir kitos technikos, atsiminkite, kad naudotas statybos mašinas galite surasti bet kurioje kategorijoje, nurodydami prekybos agentą arba gamintojo kompaniją. Todėl atsiminkite, kad jei jūs norite nupirkti kokią nors techniką, kurią suradote Mascus svetainėje, jums reikia susisiekti su pardavėju tiesiogiai. Mascus nedalyvauja pirkimo/pardavimo sandoryje ir nėra parduodamų naudotų statybos mašinų ar technikos savininkas. Norėdami susisiekti su pardavėju, jūs galite panaudoti ekrane matomą formą arba paprasčiausiai paskambinti nurodytais telefono numeriais. Susisiekę su pardavėju, pasakykite jam, kad jūs radote jo kontaktus Mascus svetainėje. Taip prekybos agentai supras, kad jiems naudinga naudotis mūsų paslaugomis.

Aš neradau naudotos statybos mašinos, kurią aš norėčiau pirkti. Ką man daryti?

Gali atsitikti, kad Mascus svetainėje jūs nerasite ieškomos naudotos statybos mašinos. Tokiu atveju mes jums patariame pasinaudoti nemokama pirkimo užklausos ('Want ad') paslauga, kurią jūs galite išsikviesti, spustelėdami čia.
Jūsų užklausa bus išsiųsta naudotų statybos mašinų prekybos agentams, kurie reklamuojasi Mascus svetainėje.

Pirkinio finansavimas arba naudotos statybinės technikos atvežimo organizavimas

Po kiekvienu skelbimu yra interaktyvi forma, kuria gali pasinaudoti pirkėjai, jei jie nori gauti finansavimą savo pirkiniui arba pasinaudoti nupirktos naudotos statybos mašinos atvežimo paslaugomis. Jums tereikia spustelėti ant finansinės ar transportavimo kompanijos logotipo ir išsiųsti užklausimą. Daugiau informacijos apie transportavimo ir finansavimo paslaugas galite rasti čia.

Kaip Mascus paslaugos padeda lengvai ir saugiai nupirkti naudotą statybinę techniką?

Mascus padeda nupirkti ir parduoti naudotas statybos mašinas. Mes taip pat siūlome jums susipažinti su mūsų rekomendacijomis, kuriose paaiškinama, kaip saugiai naudotis Mascus paslaugomis.

Kaip Mascus svetainėje galima parduoti naudotas statybos mašinas ir statybinę techniką?

Fiziniai asmenys ir kompanijos gali lengvai patalpinti Mascus svetainėje, kuri yra interaktyvi prekyvietė, savo parduodamas naudotas statybos mašinas ir statybinę techniką. Prieš nuspręsdami patalpinti svetainėje savo skelbimą, perskaitykite mūsų sąlygų ir nuostatų skyrių. Prekybos agentams ir kompanijoms mes taip pat siūlome specialius paslaugų paketus. Mūsų kainas sužinosite, spustelėję ant šios nuorodos Jei jums kyla papildomų klausimų ar norite patarimų, susisiekite su bet kuriuo Mascus Lietuva komandos nariu.

Kodėl reikia registruotis?

Po įsiregistravimo Mascus svetainėje, kuris yra nemokamas, jūs galėsite naudotis papildomomis Mascus svetainės funkcijomis. Jūs galite ieškoti norimų mašinų ir pridėti skelbimus į savo mėgstamų mašinų skyrių, įvairias mašinas lengvai palyginti, susisiekti su pardavėju, pakartotinai nevesdami savo informacijos, ir surasti duomenis bet kuriuo metu, taip pat naudotis daugeliu kitų funkcijų. Jei norite registruotis, spustelėkite čia.