Nemokami pageidavimų skelbimai ir perspėjimai

Jeigu jums sunku susirasti tobulą mašiną ar sunkvežimį, galite patalpinti nemokamą „pirkimo užklausą“ Mascus ir leisti pasiūlymams patiems ateiti į jūsų elektroninio pašto dėžutę.

Tai nemokama

Pirkimo užklausos yra nemokama paslauga, padedanti jums pranešti visiems Mascus perpardavinėtojams, kokios mašinos jūs ieškote. Viskas, ką jūs turite padaryti, tai tik pateikti detalų aprašymą ir įvesti trumpą pranešimą perpardavinėtojams bet kokia norima kalba. (Mes rekomenduojame naudoti anglų kalbą, jeigu norite išsiuntinėti savo pageidavimo skelbimus tarptautiniu mastu).

Gaukite pasiūlymų perspėjimus į savo elektroninio pašto dėžutę

Kai būsite patalpinę nemokamą pirkimo užklausą, jūs gausite perspėjimą, vos tik perpardavinėtojas patalpins naudotą mašiną, atitinkančią jūsų kriterijus Mascus turguje.

Jau dabar patalpinkite nemokamą pirkimo užklausą ir pradėkite gauti perspėjimus.

Norėdami gauti daugiau paslaugų, užsiregistruokite Mano Mascus

Užsiregistruokite kaip Mascus vartotojas (nemokamai), kad gautumėte papildomų paslaugų, galinčių pagreitinti ir palengvinti jūsų naudotos įrangos paiešką Mascus. Sužinokite nemokamos registracijos privalumus.

Turite klausimų? Susisiekite su mumis

Jeigu turėtumėte klausimų, kaip naudotis Mascus, arba kurias nors mūsų ypatybes ir paieškos paslaugas, prašom drąsiai susisiekti su mumis.

Skaičiai apie Mascus

Skaičiai apie Mascus

Žemynai: