Mascus Naujienlaiškis Birželis 2014Ar Jūsų verslui reikia paprastos mini svetainės?

Jūs planuojate įsigyti paprastą mini svetainę savo įmonės produkcijos pristatymui internete? Norite atnaujinti savo esamą svetainę? Tačiau Jūs supratote, kad tai kainuos ir užims daug Jūsų laiko.
Atsižvelgiant į Jūsų poreikius mes Jums sukūrėme Mini web, paprastą Mini svetainę Jūsų verslui su šiomis funkcijomis: esamos technikos pardavimui pristatymas, informacija apie Jūsų įmonę ir teikiamas paslaugas, bei kontaktinė informacija. Jums tik reikia patalpinti visus parduodamos įrangos skelbimus Mascus portale ir jie bus automatiškai atvaizduoti Jūsų mini svetainėje. Mini svetainė bus pritaikyta pagal Jūsų prekinio ženklo spalvas.
Susisiekite su Mascus atstovu šiandien gaukite Mini svetainę!Ritchie Bros.

Turite įrangą, kurią norite paversti pinigais? O gal tiesiog reikia įrangos Jūsų artėjančiam projektui? Ritchie Bros. Aukcionai padeda šimtams tūkstančių žmonių pirkti ir parduodi kiekvienais metais. Begalės Ritchie Bros. kainų pasiūlymų įvairiai įrangai, kuri buvo efektyviai parduota. Sveiki atvykę į didžiausią pasaulyje pramoninį aukcioną! Susidomėjote? Žiūrėkite video arba apsilankykite Ritchie Bros. svetainėje.BAUMA Kinija 2014

Didžiausia pasaulyje paroda – bauma – atveria duris šį rudenį, lapkričio mėnesį. 2012 metais bauma Kinija turėjo įspūdingą poveikį: 2,718 dalyvių iš 38 šalių ir maždaug 180,000 lankytojų iš 141 šalies. 2014 metais organizatoriai laukia dar daugiau dalyvių ir lankytojų.
Mascus aktyviai dalyvaus parodoje ir turės savo stendą: bauma Kinija 2014. Jeigu lankysitės parodoje, prašome neaplenkti ir mūsų stendo! Laukiame visų!Nuostabios vasaros Jums

Mascus komanda Jums linki nuostabios vasaros!
Kviečiame aplnakyti mus įvairiuose renginiuose visame pasaulyje.Registruokitės norėdami gauti Mascus naujienlaiškius