Mascus Naujienlaiškis Žiema / Pavasaris 2015Laimingų Naujųjų Metų!

Mascus komanda visame pasaulyje linki Jums sėkmingų ir klestinčių Naujųjų Metų! Mes toliau padėsime Jums ir Jūsų verslui augti, bei dalinsimės naujienomis 2015 metais, nepraleiskite jų! Dėkojame, kad naudojatės Mascus, naudotos įrangos internetine prekyviete.NAUJA! Reklamuokite skelbimą ir padidinkite pardavimus.

Norėtumėte padidinti tam tikro skelbimo matomumą paieškos rezultatuose ir paspartinti pardavimą? Mascus sukūrė naujas skelbimo matomumo galimybes Jums. Jau dabar Jūs galite iškelti savo skelbimą į pirmas pozicijas paieškos rezultatuose, paryškinti ir pritraukti pirkėjų dėmesį.

Susisiekit su vietiniu Mascus atstovu dėl išsamesnės informacijos!TVH

TVH yra globalinis sandeliavimo, pramones ir zemes ukio technikos kokybisku daliu ir aksesuaru tiekejas. TVH su duomenu baze, kurioje yra 21 000 000 zinomu numeriu ir 600 000 prekiu sandelyje, yra patogi, plataus asortimento prekybos imone. Jums greitai atsakys i Jusu uzklausas, uzsakymus ar techninius klausimus kvalifikuoti pardavejai ir technikai. TVH imone nuolatos plecia savo produkcijos asortimenta, atsizvelgdama i naujausias rinkos tendencijas bei iesko nauju partneriu, kad Jus galetumete viska isigyti tiesiai is TVH. Apsilankykite musu tinklapyje ar perziurekite musu imones filma.INTERMAT JAU GREITAI!

Net 1 500 dalyvių iš 37 šalių, INTERMAT 2015, be jokių abejonių pati didžiausia statybos paroda, kurią tiesiog būtina aplankyti!

Su daugiau nei 200 000 lankytojų tikimasi 375 000 kv.m. parodos ploto, įskaitant vieną demo plotą 30 000 kv.m. 2015 m leidimas žada pasiūlyti aukštą kūrybiškumą, išskirtinę programą, bei pristatyti statybinias medžiagas ir techniką, bei įmones, kurios ją naudoja. Viena iš naujausių funkcijų šio 2015m leidimo yra World of Concrete Europe (WOC Europe) subursianti visą betono pramonę kartu su visu produktų asotimento pristatymu.

Gaukite NEMOKAMĄ ĮĖJIMĄ į INTERMAT parodą pasinaudodami reklaminiu kodu “PARTMASCUS”Registruokitės norėdami gauti Mascus naujienlaiškius