2012-04-27

Nauja mobili svetainė Mascus vartotojams

Mascus , sparčiausiai auganti pasaulinė internetinė prekyvietė transporto priemonių , statybinės technikos, žemės ūkio technikos, kėlimo/krovimo ir miškininkystės technikos, dabar gali pasiūlyti dar lengvesnę prieigą klientams ir dileriams prie Mascus naudojant naują Mascus mobilią svetainę.

Nauja mobiliojo interneto svetainė yra skirta padidinti prieinamumą ir bus naudinga tiek dileriams, tiek klientams, kuri gali būti peržiūrima išmaniajame mobiliąjame telefone. Tai suteikia Mascus klientams ir pardavėjams valdyti naujausią informaciją bet kurioje pasaulio šalyje.

Dileriams, m.mascus.com leidžia peržiūrėti, atnaujinti ir išlaikyti savo Mascus profilį išmaniuosiuose mobiliuosiuose telefonuose, taip pat valdyti savo turinį internete ir naršyti didžiausioje pasaulyje duomenų bazėje naujos ir naudotos technikos. Naudodami specialiai sukurtą programinę įrangą, kai naršykles nukreipia tiesiai į savo svetainę, Dilerio mobili paslauga suteikia pardavėjams galimybę valdyti savo techniką pagal jų vietinio pardavimų atstovo pateiktą individualų sprendimą. Tai suteikia greitą prieigą į savo sąrašą, todėl paprsta atnaujinti skelbimus, perkelti ir įvertinti turimą techniką bet kuriuo metu ir bet kur.

Mobilus prieinamumas, daro, naują m.mascus.com portalą unikalų. "Mes suprantame, kad pardavėjai dažnai yra kelyje ir toli nuo biurų", - teigia Mascus pardavimų direktorius Rickard Krøtø. "Taigi, kad nereikėtų laukti kada grįši į biurą, mobili Mascus funkcija leidžia viską peržiūrėti tesiog čia ir dabar. Tai reiškia, kad Jūs galite daryti greitesnius sprendimus, jei reikia, taip pat reaguoti iškart į užklausimus iš suinteresuotų pirkėjų. Mes tikime, kad nauja mobili svetainė paskatins pardavėjus veikti greičiau ir efektyviau", - priduria jis.

Taip pat klientai laisvai gali prieiti prie mobilios svetainės ir peržiūrėti sąrašus suskirstytus į kategorijas. Vartotojai paspaudę ant sąrašo, matys pardavėjo produkto nuotraukas (iki 6 vnt), produkto aprašymą, kainas, vietą ir informaciją. Klientai gali tiesiogiai skambinti pardavėjui į pasirinktą numerį iš sąrašo.

Įsipareigojimas nuolat tobulinti

Nauja, mobili Mascus svetainė, tai dar viena tobulinimo naujovė, kuri suteiks išsamų ir neprilygstamą aptarnavimą visiems klientams. "Mobilioji svetainė suteikia Mascus naują lygmenį, kuris tampa dar draugiškesnis ir lankstesnis naudojimosi atžvilgiu", - teigia Fredrik Larsson, Mascus direktorius. Mobili Mascus svetainė, tai dar vienas naujas produktas leidžiantis Mascus su kiekviena diena tobulėti, priduria Fredrik Larsson.

Nauja svetainė buvo išbandyta ir galima teigti, kad tai tikrai sėkmingas projektas. Mascus mano, kad nauja svetainė bus ir ateityje labai populiarus tarp Mascus klientų ir pardavėjų visame pasaulyje. Mobili technologija yra interneto ateitis, ir įvedant į savo išmanųjį telefoną mobiliąją svetainę dabar, Jūs galėsite teikti geresnės kokybės paslaugas klientams ", - komentuoja Fredrik Larsson. "Mes džiaugiamės, kad ji tapo populiari, pirminiuose tyrimuose, ir manome, kad ji nuties kelią į naujas, mobilias programas ir naujoves netolimoje ateityje", - teigia jis.

Kontaktai:

Fredrik Larsson, Direktorius, +358 50 314 2511,

Rickard Krøtø, Pardavimų Direktorius, +46 70 660 2780,

ApieMascus:

Mascus - (www.mascus.lt) - naudotos ūkio technikos, miškininkystės, aplinkos tvarkymo ir transporto priemonių internetinė prekyvietė. Produktų asortimentas apima naudotus traktorius, priekabas, sunkvežimius, kasimo techniką, priekabas, mini kasimo mašinas ir ekskavatorius. Mascus plėtoja greitesnę ir efektyvesnę prekybą naudotų mechanizmų ir įrangos, sutelkdama vienoje vietoje informaciją apie pasiūlą ir paklausą. Visi dileriai, gamintojai, ir galutiniai vartotojai yra laukiami su pasiūlymais naudotų mašinų ir įrangos pardavimui internetinėje prekyvietėje.
Mascus - Alma Media Korporacijos prekybos bendrovė. .

Informacija Redaktoriams:
Medžiaga žiniasklaidai ir nuotraukos:
Anglų kalba www.mascus.com/press


2012-04-27

2016

2015

2014

2013

2012

2011

2010

2008

2007

2006