2012-11-06

Žvilgtelėkite po savo mašinos kapotu su „Mascus“ ir „SPECS“

„Mascus” www.mascus.lt – viena iš didžiausių pasaulyje elektroninių prekyviečių, skirtų transporto priemonių, statybos, žemės ūkio, medžiagų tvarkymo įrangos ir miškininkystės įrenginių pardavimui supažindins Jus su Jūsų ekskavatoriumi, traktoriumi, kranu arba kita sunkiąja technika pristatydama savo naujausią paslaugą „Mascus specs“ – mašinų specifikacijų techninį gidą.

„„Mascus Specs“ yra sukurtas taip, kad mūsų klientai, kad ir kurioje pasaulio vietoje jie būtų, galėtų rasti reikiamą įrangą dar lengviau“, sako „Mascus“ direktorius Rickard Krøtø. „Pagrindinis šios naujos funkcijos aspektas yra daugiakalbiškumas, todėl šia ypatybe gali naudotis vartotojai ne tik iš angliškai kalbančių valstybių, bet ir iš viso pasaulio“, – pridūrė direktorius.

Kas yra „Mascus Specs”?

„Mascus Specs” yra nauja paslauga, kuria gali naudotis „Mascus platforma“ besinaudojantys pirkėjai ir pardavėjai. Ši paslauga suteikia galimybę greitai pasiekti duomenų bazę su technine informacija apie įvairias mašinas. Duomenų bazėje, kuri prieinama visomis kalbomis, pateikiamos specifikacijos, įskaitant techninius duomenis ir paveikslus. „Mascus Spec“ pateikia informaciją pradedant duomenų lapais ir baigiant gamintojų naudojimo instrukcijomis, o jos tikslas yra padėti klientams lengviau ir greičiau rasti tai, ko jie ieško. „Specs“ skyrius bus suskirtytas į kategorijas, po kurias bus paprasta naršyti.

Pardavėjams ši platforma suteiks galimybę patraukliau pristatyti mašinas ir potencialiems klientams pateikti svarbius duomenis, padėsiančius priimti informacija pagrįstus sprendimus.

Bendradarbiavimas su „Lectura“

Sistema buvo išplėtota bendradarbiaujant su „Mascus“ partnere iš Vokietijos „Lectura Verlag“, leidybos ir konsultavimo kompanija, užsiimančia duomenų priežiūra, rinkos tyrimais ir mašinų vertės nustatymu. „Kompanijos „Lectura“ indėlis į šį projektą kuriant galutinį produktą yra neįkainojamas“, teigia „Mascus“ bendrovės vadovas Rickard Krøtø. „Metus trukęs bendradarbiavimas su „Lectura“ reiškė, kad mes sugebėjome integruoti „Lectura“ sukurtą koncepciją ir techninę duomenų bazę su informacija apie beveik 100000 mašinų modelių, aprėpdami viską nuo statybos, medžiagų tvarkymo, keliamųjų platforminių įrenginių iki perdirbimo, komunalinės ir žemės ūkio įrangos. Ši duomenų bazė yra organiška, todėl pateikus į internetą vis daugiau mašinų, mes galėsime pridėti šią informaciją pasiūlydami savo klientams pačias geriausias paslaugas“, pridūrė jis.

Pastarieji metai „Mascus“ buvo itin sėkmingi. Kompanija pakilo į vertinimų viršūnes, įskaitant ir tai, kad tapo pasauline lydere internetinės prekybos miškininkystės įrangos srityje. „Mascus“ nuolat stiprino savo pozicijas visame pasaulyje ir šiuo metu sulaukia daugiau nei 3,5 milijonų lankytojų per mėnesį, bei 5500 kompanijų iš viso pasaulio besireklamuojančių per daugiau nei 240000 internetinių skelbimų. Skelbimai publikuojami 42 valstybėse visame pasaulyje ir apima 54 „Mascus“ domenus 39 kalbomis. Naujoji „Specs“ ypatybė yra dalis nuolatinio kompanijos įsipareigojimo teikti aukštos kokybės paslaugas tiek mašinų pirkėjams, tiek pardavėjams iš viso pasaulio. „Viskas, kas padeda mūsų klientams lengviau rasti tiksliai tai, ko ieško greitai ir paprastai padarys „Mascus“ patirtį geresne, ir padės šiai pramonei plėstis į naujas zonas“, teigia Rickard Krøtø. „Tai jaudinantis ir itin teigiamas įvykis užbaigsiantis sėkmingiausius iš visų iki šiol buvusių metus ir padėsiantis gerą pagrindą itin darbingiems 2013 metams“, baigdamas sakė jis.


Kontaktai:

Rickard Krøtø, bendrovės direkorius, +46 70 660 2780,

Petr Thiel, bendrovės direkorius, +49 911 4308 990,


Apie „Mascus“:

Mascus” – ūkio mašinų, miškininkystės, medžiagų tvarkymo ir žemės tvarkymo įrangos, statybų ir transporto priemonių internetinė prekyvietė. Gaminių asortimentas apima parduodamus traktorius, priekabas, naudotus sunkvežimius, taip pat kasamąsias, konteinerines priekabas, mini ekskavatorius ir ekskavatorius. Vienoje vietoje koncentruodama informaciją apie paklausą ir pasiūlą, „Mascus“ daro prekybą naudota technika ir įranga greitesne ir efektyvesne. Visi prekiautojai, gamintojai ir vartotojai mielai kviečiami pasiūlyti savo naudotą įrangą ar mašinas pardavimui šioje prekyvietėje. „Mascus“ yra prekybos bendrovė priklausanti „Alma Media Corporation“.

Lectura Verlag” yra leidyba ir konsultavimu užsiimanti Vokietijos kompanija, kuri specializuojasi duomenų priežiūros, rinkos tyrimų ir mašinų vertės nustatymo srityse. „Lectura“ duomenų bazėje pateikiami techniniai duomenys ir nustatoma vertė beveik 100 tūkstančių mašinų modelių, apimančių statybos, medžiagų tvarkymo, keliamuosius platforminius įrenginius bei perdirbimo, komunalinę ir žemės ūkio įrangą.
Vertės nustatymo paslaugas galima gauti naudojantis spausdintais „Lectura“ gidais ir internetu. Internetinės versijos siūlo platų sprendimų pasirinkimą – vienkartinį įvertinimą, metinį abonementą ir individualias kompanijų licencijas.
„Lectura Data Services“ suteikia kasdieninę paramą ne tik prekiautojams ar gamintojams, bet ir draudimo, banko, nuomos ir muitinės pareigūnams.

Pastabos redaktoriams:
Medžiaga spaudai ir nuotraukos:
Anglų k. www.mascus.com/press

2012-11-06

2016

2015

2014

2013

2012

2011

2010

2008

2007

2006