2013-05-13

Mascus visą savaitę dalyvavo statybos parodoje - BAUMA!

Mascus www.mascus.lt džiaugiasi visa savaitę dalyvavusi didžiausioje pasaulyje statybos parodoje, BAUMA.

Šių metų balandžio mėnesį 530 000 dalyvių iš 200 šalių atvyko į Miuncheną dalyvauti parodoje BAUMA. Pasak naujausių pranešimų, paroda buvo labai sėkminga visiems dalyviams, kai kurie iš jų pasirašė didžiausią kiekį mašinų užsakymų. Tai labai teigiamas ženklas visai pramonei.

Mascus, kaip didžiausia naudotos statybinės technikos internetinė prekyvietė, didžiuojasi buvusi dalimi šios nuostabios parodos, kurioje dalinosi stendu kartu su partneriu Lectura. Visa Mascus komanda lankė savo esamus ir būsimus klientus, bei plėtojo reklamą prie įėjimo, taip suteikdami Mascus prekiniam ženklui dar daugiau matomumo.

Mascus at Bauma

“Mes žengėme pirmyn labai sparčiai ir per paskutinius 12 mėnesių įnešėme daug novatoriškų pokyčių į Mascus, taip norėdami parodyti žmonėms, kas yra Mascus” komentuoja Mascus CEO Tim Scholte. “Mes pristatėme save kaip pasaulio lyderius parduodant ir kitų kategorijų techniką, o taip pat norėjome parodyti savo statybos partneriams ką mes galime daugiau padaryti dėl jų,” jis prideda.

Mascus partnerė, parodoje buvo Lectura, Vokietijos kompanija su didelę patirtį turinčia internetiniame versle, kuri suteikia interneto prieigą prie techninių duomenų apie daugiau nei 70.000 markių ir modelių, bei daugiau nei 340 kategorijų.

Bauma – didžiausia statybinės technikos paroda pasaulyje

Bauma 2013 paroda buvo lydima didžiulės sėkmės, su daugiau nei 555,000 m² parodos ploto, 3420 dalyvių iš 57 šalių ir 530.000 lankytojų iš daugiau nei 200 šalių, tai didžiausia tokio pobūdžio paroda pasaulyje. Nors pirmiausiai orientuota į geriausią statybinę techniką, bet taip pat apimanti platų spektrą ir kitų kategorijų.

"Mascus tapo pasauliniu lyderiu teikianti išsamią internetinę platformą keliomis kalbomis, apimančią viską: statybą, miškininkystę, kėlimą/krovimą, transportavimą, komentuoja Tim Scholte. " Bauma 2013 mums buvo be galo svarbi paroda ir puiki proga pristatyti savo paslaugas", priduria jis.

Mascus at Bauma

Mascus nuolat tobulina savo buvimą visame pasaulyje ir šiuo metu turi:

  • Daugiau, nei 4.7 milijono lankytojų kiekvieną mėnesį
  • 5,500 įmonių reklamuojasi iš viso pasaulio
  • 280,000 skelbimų
  • Turi 42 atstovybes pasauliniu mastu, 54 Mascus domenus, 41 kalba.
  • Daugiau, nei 120 naujų dylerių prisijungia kiekvieną mėnesį.
  • Daugiau, nei 70 Mascus atstovų palaiko glaudžius ryšius visame pasaulyje.

Paroda buvo labai sėkminga ir visi sutiko, kad nepaisant vis dar vėsių ekonominių prognozių, statybos pramonė turi daug perspektyvos ir nekantriai laukia 2013 m. "Parodoje buvo fantastiška atmosfera, tai buvo puiki proga susitikti tiek daug mūsų klientų akis į akį", komentuoja Tim Scholte. Planuojame grįžti ir į kitų metų BAUMA parodą, bei tikimės, turėsime dar daugiau naujų bei naujoviškų produktų parodyti klientams! ", Jis priduria.

Kontaktai

Tim Scholte, CEO, +31 651823389,

Apie Mascus:

Mascus - Internetinė prekyvietė, žemės ūkio, miškininkystės, kėlimo/krovimo, aplinkos tvarkymo, statybos ir transporto. Produktų asortimentą sudaro vilkikai, priekabos, krovimo technika, ekskavatoriai, furgonų priekabos, mini ekskavatoriai, ekskavatoriai. Kartu su Mascus galite greitai ir efektyviai prekiauti naudotais įrengimais. Mascus sutelkia vienoje vietoje informaciją apie pasiūlą ir paklausą. Visi prekiautojai, gamintojai ir galutiniai vartotojai yra kviečiami siūlyti savo naudotas mašinas ir įrengimus parduoti per vieną iš didžiausių internetinių prekyviečių.


Informacija žurnalistams:
Nuotraukos ir išsami informacija:

Angliškai www.mascus.com/press

2013-05-13

2016

2015

2014

2013

2012

2011

2010

2008

2007

2006