2013-08-30

Mascus Locator katalogas – Didžiausias sunkiosios technikos įmonių katalogas.

Mascus LocatorMascus, pasaulyje didžiausia internetinė prekyvietė transporto priemonių, žemės ūkio ir statybos mašinų, miškininkystės ir kėlimo/krovimo įrangos kartu su labai sėkminga įdiegta paslauga įmonėms, Mascus Locator katalogu.

"Greitis, kuriuo Mascus Locator išaugo, rodo, kad ne tik yra labai stipri paklausa tarp pardavėjų ir pirkėjų, bet ir labai maloni patirtis ", aiškina Timas Scholte, Mascus generalinis direktorius. "Tai įrankis, kurį mes sukūrėme remiantis iš klientų visame pasaulyje atsiliepimų, rezultatas, tai multi kalbų priemonė, kuri yra neįkainojama tiems, kurie ieško įmonių, parduodančių sunkiąsias mašinas ir sunkvežimius, nesvarbu, kuriame pasaulio gale jie yra ," priduria jis.

Pradėtas 2009 metais Mascus Locator katalogas pasirodė esąs vienas iš Mascus portalo populiariausių funkcijų. Pagrindinis tikslas yra padėti įmonėms didinti jų matomumą tiek vietos, tiek tarptautinėse rinkose. Pirkėjai sunkiosios technikos ir sunkvežimių visada nori žinoti daugiau apie pardavėją, įmonę, produktą, bei paslaugą. Geriausias būdas tai pasiekti, leisti pardavėjui pateikti kuo išsamesnę informaciją savo profilyje ir informuoti pirkėjus apie savo įmonę. Mascus supranta, kad ten turėtų būti daug daugiau pardavėjo informacijos, nei tik telefono numeris ir elektroninio pašto adresas. Su Mascus Locator katalogu pardavėjas ir pirkėjas gali lengvai sukurti tapusavio pasitikėjimą.

Paprasta ir efektyvu

Mascus Locator katalogas yra paprastas, bei efektyvus, kuriame pateiktos sunkiosios technikos ir mašinų įmonės visame pasaulyje. Šiuo metu daugiau nei 57,000 sunkiosios technikos kompanijų prisijungė prie Locator katalogo, taip suteikiant dar daugiau galimybių rinktis pirkėjui ieškančiam aukščiausios kokybės naujos ir naudotos sunkiosios technikos, finansavimo, remonto, nuomos ir transportavimo paslaugų..Katalogas apima įvairius gamintojus, prekybininkus, importuotojus ir kitas firmas, kurios siūlo didelį pasirinkimą produktų ir paslaugų, įskaitant:

  • Naudotos sunkiosios technikos ir transportavimo priemonės
  • Naujos sunkiosios technikos ir transportavimo priemonės
  • Nuomos paslaugos
  • Remonto paslaugos
  • Vertinimo paslaugos
  • Finansavimo paslaugos
  • Transportavimo paslaugos

Mascus gali pasiūlyti trijų lygių katalogo paketus – Verslo, Standartinį ir Paprastą, taip prisiderindamas prie stambių ir smulkių verslininkų, kad kiekvienas galūtų pasiekti 3.5milijonus unikalių vartotojų kiekvieną mėnesį. Įmonės gali įtraukti savo unikalų prekės ženklą, taip pat turėti nuorodą atgal į savo pagrindinį puslapį. Bazinis paketas yra nemokamas, ir net aukščiausio lygio Verslo paketas kainuoja mažiau nei 2,5 lt per dieną, į kuriuos įskaičiuota, įmonės reklama net 15 kalbų ir pateikti naujausi skelbimai patalpinti Mascus svetainėje.

Pasiekti tūkstančius klientų

“Mes norėtume pakviesti prisijungti prie Mascus Locator kuo daugiau įmonių, todėl katalogą padarėme prieinamą net ir smulkesniems vartotojams.,” komentuoja generalinis direktorius Tim Scholte. “Mascus pasaulinis prekinis ženklas, vienas žinomiausių, tobuliausių ir patikimiausių, kuris siūlo pasiekti tūkstančius tarptautinių vartotojų, kurie prisijungia kasdien, tai įrankis pardavėjams ir pirkėjams. Būdami 42 šalyse ir turėdami 100 naujų pardavėjų prisijungiančių prie Mascus kiekvieną mėnesį mes teigiame , kad katalogas bus vienas iš vertingiausių ir naudojamiausių paslaugų kiekvienam pirkėjui ieškančiam vertingiausio sunkiosios technikos sandorio, nesvarbu kuriame pasaulio krašte jis bebūtų.,” jis prideda.

Daugiau apie Mascus Locator katalogą rasite here.

Kontaktai

Tim Scholte, CEO, +31 651823389,

Rickard Krøtø, COO, +46 70 660 2780,

Apie Mascus:

Mascus - Internetinė prekyvietė žemės ūkio mašinų, miškininkystės, aplinkos tvarkymo įrengimų, kėlimo/krovimo, statybos ir transporto priemonių. Produktų asortimentą sudaro vilkikai, priekabos, sunkvežimiai, ekskavatoriai, furgonai ir t.t. Mascus pateikdamas naudotą sunkiąją techniką ir įrengimus efektyviai surenka į vieną vietą informaciją apie pasiūlą ir paklausą. Visi prekiautojai, gamintojai ir galutiniai vartotojai yra kviečiami siūlyti savo naudotas mašinas ir įrengimus pardavimui per Mascus.

Informacija redaktoriams:
Nuotraukos ir medžiaga žiniasklaidai
Angliška versija www.mascus.com/press

2013-08-30

2016

2015

2014

2013

2012

2011

2010

2008

2007

2006