2014-01-22

Mascus“ sudaro strateginį aljansą su „IronPlanet“

„Mascus“ – tai pasaulinio masto lyderiaujanti prekybos internetu sunkiosiomis mašinomis ir sunkvežimiais įmonė, kuri sudarė strateginį aljansą su „IronPlanet“ – lyderiaujančia internetu teikiamų sunkiųjų mašinų ir transporto priemonių aukciono paslaugų įmone. „IronPlanet“ įsigijo nedidelę dalį „Mascus International“ akcijų paketo. Prekiautojai, kurie reklamuoja savo įrangą pardavimui „Mascus“ interneto svetainėje dabar gali keliais mygtuko paspaudimais savo įrangą pasiūlyti aukcione per „IronPlanet“.

„Būdami naudotų sunkiųjų mašinų ir sunkvežimių prekybos internete lyderiais, savo misiją suvokiame kaip suvesti pirkėjus ir pardavėjus, bei atvirkščiai. Suprantame, kad mūsų klientai nori greitai surasti pirkėjų. Jau šiandien į rinką patenkama ir gaminių pardavimas vykdomas naudojantis skirtingais kanalais. Tuo tikslu dirbama su internetinėmis parduotuvėmis ir aukciono paslaugas teikiančiomis įmonėmis. Norime dar labiau palengvinti Jūsų reklamą ir pridėti paprastą bei naudingą įrangos pardavimo aukcione paslaugų funkciją per „IronPlanet” – tvirtina Tim Scholte, „Mascus“ generalinis direktorius.

„Mascus“ sunkiųjų mašinų aukciono užkulisius pažįsta nuo 2011 metų ir padeda daugiau nei 150 aukciono namams reklamuoti jų įrenginius ir prekes tam skirtame „Mascus“ interneto svetainės skyriuje. Šio aukciono paslaugų skyriaus populiarumas sparčiai išaugo, pirkėjų ir aukciono rengėjų susidomėjimas vis didėja ir viršija 90 000 pirkėjų apsilankymų per mėnesį. Reaguodama į rinkos dalyvių susidomėjimą šiais aukciono tipo sandoriais, įmonė „Mascus“ nusprendė žengti dar vieną žingsnį ir padėti savo klientams jų mašinų skelbimus svetainėje „IronPlanet“ talpinti dar lengviau. Svarbu pažymėti, kad „Mascus“ svetainės aukciono skyrius nebus paveiktas šio bendradarbiavimo ir liks nepriklausomas.

„Man malonu dirbti su „Mascus“ ir toliau kurti novatoriškus sprendimus ar iš pagrindų keisti tai, kaip pardavėjai ir pirkėjai iš viso pasaulio susitinka norėdami parduoti bei pirkti naudotas sunkiąsias mašinas. Mūsų integruotos prekybos internetu svetainės teiks neturinčias lygių prekybos naudotomis transporto priemonėmis paslaugas mūsų užsakovams” - teigia Greg Owens, „IronPlanet“ generalinis direktorius. „Mums malonu sutelkti savo daugiau nei 13 metų pramoninę patirtį ir inovatyvias technologijas bei patenkinti „Mascus“ pardavėjų ir pirkėjų poreikius.”

Daugiau nei prieš dešimtmetį pradėjusi įrangos prekybos internetu verslą, „IronPlanet“ sėkmingai internetu pardavė naudotos įrangos už daugiau nei 3 milijardus JAV dolerių ir sutelkė 1 milijono registruotų narių bendruomenę, kurios atstovų esama iš beveik kiekvienos pasaulio valstybės. „IronPlanet“ įrangą internetu parduoda su garantuojamomis apžiūros ataskaitomis ir viso pasaulio pirkėjus patraukia geriausiomis kainomis rinkoje.

Daugiau informacijos apie „Mascus“ ieškokite adresu www.mascus.lt . Daugiau informacijos apie „IronPlanet“ ieškokite adresu www.ironplanet.com.

Kontaktinė informacija

Tim Scholte, generalinis direktorius, +31 65 182 3389,
Rickard Krøtø, vykdomasis direktorius, +46 70 660 2780,

Apie „Mascus“
„Mascus“ yra žemės ūkio, miškininkystės, kėlimo / krovimo, aplinkos tvarkymo, statybos, transporto ir kitų sunkiųjų mašinų prekybos internetu paslaugas teikianti įmonė. Gaminių asortimentą sudaro traktoriai, priekabos, naudoti sunkvežimiai, kasamosios mašinos, tentinės priekabos, mini kasamosios mašinos ir ekskavatoriai. „Mascus“ naudotų mašinų ir įrangos prekybą vykdo greičiau ir efektyviau, nes informaciją apie pasiūlą ir paklausą sudeda vienoje vietoje. Visi prekiautojai, gamintojai ir galutiniai vartotojai gali pasiūlyti savo naudotas mašinas ir įrangą pardavimui interneto svetainėje „Mascus“. „Mascus“ remia „Vortex Capital Partners". Norėdami gauti daugiau informacijos, apsilankykite adresu www.mascus.lt .

Apie „IronPlanet“
„IronPlanet“ yra pirmaujanti naudotos sunkiosios technikos prekybos internetu įmonė. Mūsų pardavėjai parduoda pelningiau dėl mažų sandorių mokesčių ir geresnio kainos pasiūlymo realizavimo per pasaulinę pirkėjų bendruomenę. Mūsų garantuojamos apžiūrų ataskaitos ir išskirtinis „IronClad“ užtikrinimas leidžia pirkėjams varžytis su dideliu pasitikėjimu. „IronPlanet“ remia „Accel Partners“, „Kleiner Perkins Caufield“ ir „Byers“, „Caterpillar“, „Komatsu“ ir „Volvo". Norėdami gauti daugiau informacijos, apsilankykite adresu www.ironplanet.com.

Pastabos leidėjams:
Medžiaga spaudai ir nuotraukos:
Anglų kalba www.mascus.com/press

2014-01-22

2016

2015

2014

2013

2012

2011

2010

2008

2007

2006