2014-04-24

Mascus pristato internetinę parduotuvę app, Jūsų “Facebook” puslapiui!

Mascus“ – tai pasaulinio masto lyderiaujanti prekybos internetu sunkiosiomis mašinomis ir sunkvežimiais įmonė, kuri nuo šiol padeda savo klientams reklamuoti savo turimą techniką, jų įmonės „Facebook” puslapyje.

"Facebook" tapo svarbi rinkodaros kanalo dalis įmonėms per pastaruosius metus. Jie dalijasi atnaujinimus, naujienas, nuotraukas per savo verslo puslapį , išlaikydami savo klientus arčiau bendrovės gyvenimo, produktų ir paslaugų, kurias jie teikia.

"Gamintojai, pardavėjai, prekybininkai, sunkiųjų mašinų ir sunkvežimių, taip pat vardija naudą, kurią " Facebook "atneša jų verslui. Vis daugiau ir daugiau prisijungusių vartotojų į socialinę platformą dalinasi naujienomis apie savo įmonę. Mascus nusprendė padėti savo klientams kurti dar įdomesnį ir patrauklesnį "Facebook" puslapį su internetine parduotuve app paleidimo“. Aiškina Timas Scholte, Mascus generalinis direktorius

Internetinė parduotuvė „App“ leidžia prekiautojams parodyti savo naudotą sunkiąją techniką „Facebook“ įmonės puslapyje be jokio papildomo darbo!

Paprastas pajungimas, automatiškai perkelkite savo skelbimus į įmonės “Facebook” puslapį!

Iš internetinės parduotuvės į jūsų „Facebook“ puslapį montavimas yra paprastas ir gali būti lengvai atliekamas, bet kurio puslapio administratoriaus. Internetinė parduotuvė bus atnaujinta automatiškai iš Mascus svetainės, tai reiškia, kad visi Jūsų skelbimai esami Mascus puslapyje bus automatiškai nukreipti į Jūsų "Facebook" internetinę parduotuvę. Su šia programa, prekiautojai siūlo savo „Facebook“ gerbėjams papildomą turinį, taip pat įgyti matomumo , bei dalintis nuotraukomis, informacija ir video mašinų, bei sunkvežimių. Pirmoji sėkminga integracija į aktyvų „Facebook“ verslo puslapį atlikta Pfeifer Heavy Machinery.

Kontaktinė informacija
Tim Scholte, generalinis direktorius, +31 65 182 3389,
Rickard Krøtø, vykdomasis direktorius, +46 70 660 2780,

Apie „Mascus“
Mascus“ yra žemės ūkio, miškininkystės, medžiagų tvarkymo, aplinkos tvarkymo, statybos, transporto ir kitų sunkiųjų mašinų prekybos internetu paslaugas teikianti įmonė. Gaminių asortimentą sudaro traktoriai, priekabos, naudoti sunkvežimiai, kasamosios mašinos, tentinės priekabos, mini kasamosios mašinos ir ekskavatoriai. „Mascus“ naudotų mašinų ir įrangos prekybą vykdo greičiau ir efektyviau, nes informaciją apie pasiūlą ir paklausą sudeda vienoje vietoje. Visi prekiautojai, gamintojai ir galutiniai vartotojai gali pasiūlyti savo naudotas mašinas ir įrangą pardavimui interneto svetainėje „Mascus“. „Mascus“ remia „Vortex Capital Partners". Norėdami gauti daugiau informacijos, apsilankykite adresu www.mascus.com.

Pastabos leidėjams:
Medžiaga spaudai ir nuotraukos:
Anglų kalba www.mascus.com/press

2014-04-24

2016

2015

2014

2013

2012

2011

2010

2008

2007

2006