2014-09-16

„Mascus“ švenčia svarbų įvykį - 300 000 skelbimų internete!

Viena didžiausių pasaulyje internetinė transporto priemonių, statybos, žemės ūkio, kėlimo/krovimo ir miškininkystės įrangos prekyvietė „Mascus“ švenčia svarbų savo plėtros įvykį – 300 000 skelbimų internete.

„Šiomis dienomis „Mascus“ atšventė keletą didelių laimėjimų“, - sako „Mascus“ generalinis direktorius Tim Scholte. „Per pastaruosius 4 metus „Mascus“ skelbimų skaičių mes padidinome tris kartus. Dinamiškiausi yra statybos, transporto ir žemės ūkio sektoriai“.

Faktai apie „Mascus“:

  • Daugiau kaip 6900 įmonių iš viso pasaulio talpina savo skelbimus
  • Daugiau kaip 300 000 skelbimų internete
  • Daugiau kaip 2.8 milijonai lankytojų kiekvieną mėnesį
  • Esame 58 pasaulio šalyse
  • Interneto svetainė pateikiama 42 kalbomis
  • Kiekvieną mėnesį prisijungia daugiau kaip 140 naujų pardavėjų
  • Daugiau kaip 85 „Mascus“ pardavimų atstovai lanko ir susisiekia su prekiautojais iš viso pasaulio

Pasaulinis prekės ženklas, turintis tvirtą pagrindą

„Mascus“ nėra tik pasaulinis prekės ženklas, visame pasaulyje jis taip pat kuria naujas rinkas pardavėjams ir pirkėjams. Mūsų pasaulinis pranašumas paremtas tvirtu pagrindu pagrindinėse rinkose Vokietijoje, Jungtinėje Karalystėje, Prancūzijoje, Šiaurės Europoje ir JAV.

„Kai 2001 metais pradėjome „Mascus“ veiklą Šiaurės Europoje, negalėjome įsivaizduoti, kokią pasaulinę sėkmę pasieksime po 13 metų. Reikia daug laiko, lėšų ir energijos norint sukurti tokį verslą ir tarptautinį tinklą, kokį turime šiandien. Neužtenka tik gražios interneto svetainės, mes išmokome, kad turime remtis vietos mastu, būti kaip įmanoma arčiau pramonės ir nuolatos lankyti savo klientus“, - sako „Mascus“ valdymo skyriaus vadovas Rickard Krøtø.

„Kiekvieną dieną plečiame savo ribas. Priežastis, dėl kurios pritraukiame naujus mašinų ir sunkvežimių pirkėjus Pietų Afrikoje, Rusijoje, Kinijoje, Japonijoje, JAV, Švedijoje, Vokietijoje yra tai, kad šiose šalyse ir dar 30 vietų turime „Mascus“ biurus ir juose dirbančias komandas. Didžiuojamės būdami puikia tarptautine komanda, kuri sunkiųjų mašinų prekybą internetu stumia į priekį. Jokia kita interneto svetainė rinkoje negali pasiūlyti tokio lygio žinių ir pasaulinio pripažinimo“, - sako rinkodaros vadybininkas Gauthier Dominicy.


„Mascus“ nuolatos tobulina savo teikiamas paslaugas, kuria naujas, inovatyvias sunkiųjų mašinų įrangos pardavimų technologijas, skirtas patenkinti augančius klientų poreikius. Pilnas „Mascus“ gaminių ir paslaugų sąrašas pateikiamas čia.

Kontaktinė informacija

Tim Scholte, generalinis direktorius, +31 65 182 3389,
Rickard Krøtø, valdymo skyriaus vadovas, +46 70 660 2780,

Apie „Mascus“:
„Mascus“ – internetinė prekyvietė, skirta žemės ūkio technikai, miškininkystei, kėlimo/krovimo ir aplinkos tvarkymo įrengimams, statybos bei transporto priemonėms. Asortimentą sudaro parduodami traktoriai, priekabos, naudoti sunkvežimiai, ekskavatoriai, mini ekskavatoriai ir kasimo mašinos. „Mascus“ prekiauja naudotomis mašinomis bei įranga greičiau ir efektyviau, nes vienoje vietoje surenkama informacija apie pasiūlą ir paklausą. Visi prekiautojai, gamintojai ir galutiniai vartotojai laukiami su naudotų mašinų ir įrangos pasiūlymais pardavimui internetinėje prekybos vietoje.

Pastabos redaktoriams:
Medžiagos ir paveikslėliai spaudai:

Anglų kalba: www.mascus.com/press

2014-09-16

2016

2015

2014

2013

2012

2011

2010

2008

2007

2006