2015-03-18

“Mascus” pristato naują prisitaikančią svetainę

“Mascus” - sparčiausiai auganti internetinė prekyvietė pasauliniu mastu: transporto priemonių, statybos mašinų, žemės ūkio, aplinkos tvarkymo ir miškininkystės pardavimuose. Nuo šiol visiems vartotojams bus dar patogiau naudotis nauja “Mascus” prisitaikančia svetainės versija šiandieninėje rinkoje.

Nauja, prisitaikanti “Mascus” svetainės versija leidžia vartotojams peržvelgti savo skelbimus ne tik tradiciniu kompiuteriu, bet ir išmaniajame telefone bei planšetėje, nekeičiant aplinkos ir neprarandant esamų funkcijų pagrindiniame kompiuteryje. Pardavėjai taip pat galės labai lengvai tvarkyti savo esamus skelbimus mobiliųjų prietaisų pagalba. Naujas prisitaikantis dizainas buvo sukurtas Jūsų patogumui, kad galėtumėte pasiekti “Mascus” iš bet kurio prietaiso: kompiuterio, išmanaus telefono ar planšetės.

“Mes žinome, kad vis daugiau ir daugiau vartotojų naudoja mobiliuosius prietaisus, jungdamiesi prie internetinių svetainių. Ne išimtis ir sunkiosios technikos bei transpoto industrija..”, - tvirtina “Mascus” COO Rickard Krøtø. “Mūsų vartotojai ir klientai ne visada turi galimybę būti ofise ir naudotis kompiuteriu, bet jie visada yra prisijungę ir turi su savimi išmanųjį telefoną ar planšetę. Prisitaikanti svetainė suteikia galimybę peržiūrėti “Mascus” svetainę su bet kuriuo mobiliu įrenginiu neprarandant kompiuterio versijos funkcijų. Be to, tobulinant vartotojų patirtį, pirkėjai galės naudotis “Mascus” kelyje ir susisiekti su pardavėjais vos keliais pirštų paspaudimais, tuo tarpu pardavėjai turės didesnę galimybę bei greitesnį reagavimą į klientų užklausas bei skelbimų tvarkymą mobiliuoju prietaisu”, - tvirtina “Mascus” marketingo Vadovas Gauthier Dominicy.

Vartotojai turi prieigą prie pilnos prisitaikančios svetainės versijos, kuri suteikia galimybę peržvelgti skelbimus kartu su lengvai valdoma paieška visose kategorijose. Klientui paspaudus ant skelbimo peržiūros jie gali matyti pardavėjo produkto nuotraukas, išsamią informaciją, kainą ir vietos informaciją.. Klientai gali tiesiogiai skambinti pardavėjui iš pasirinkto sąrašo ir pateikti užklausą.

Įsipareigojimas klientui orientuotiems tobulinimams

Prisitaikanti svetainės versija - tik dalis “Mascus” tobulinimo planų tam, kad suteikti vartotojams gilesnę patirtį bei lengvai naudojamą internetinę platformą. “Nauja prisitaikanti svetainės versija pakelia Mascus į naują lygį, suteikdama lankstumo visiems vartotojams”, - tvirtina Tim Scholte, Mascus CEO.
“Mes pripažįstame, kad naujos svetainės draugiškos vartotojui gamybos svarbą. Svetainė pasiekiama bet kokiu įrenginiu, įskaitant mobiliuosius telefonus ir planšetes. Mobilūs įrengimai jau dabar lenkia tradicinius ir nešiojamuosius kompiuterius interneto paieškose, tad sukurti naują prisitaikančią svetainę, kuri būtų pasiekiama bet kur, mums buvo būtinas žingsnis. Nauja svetainė sustiprina ir mūsų įsipareigojimų vykdymą, į klientą orientuotą tobulinimą”, - jis priduria.

“Mobilias svetaines, kurias sukurėme savo klientams 2 metų bėgyje, lydėjo sėkmė, tad ši svetainė - logiškas žingsnis taikyti šią tendenciją viešojoje rinkoje. Kadangi išmanieji telefonai, planšetės tampa vis daugiau naudojami, taip pat ir mobilieji prisijungimai, mes tikime, kad nauja prisitaikanti svetainė taps labai populiari tarp “Mascus” vartotojų pasauliniu mastu bei suteiks geresnę ir lengvesnę paiešką ir dar kokybiškesnį aptarnavimą mūsų klientams”, - tvirtina Tim Scholte.

Kontaktai:
Tim Scholte, CEO, +31 65 182 3389,
Rickard Krøtø, COO, +46 70 660 2780,

Apie Mascus:
„Mascus“ yra žemės ūkio, miškininkystės, kėlimo / krovimo, aplinkos tvarkymo, statybos, transporto ir kitų sunkiųjų mašinų prekybos internetu paslaugas teikianti įmonė. Gaminių asortimentą sudaro traktoriai, priekabos, naudoti sunkvežimiai, kasamosios mašinos, tentinės priekabos, mini kasamosios mašinos ir ekskavatoriai. „Mascus“ naudotų mašinų ir įrangos prekybą vykdo greičiau ir efektyviau, nes informaciją apie pasiūlą ir paklausą sudeda vienoje vietoje. Visi prekiautojai, gamintojai ir galutiniai vartotojai gali pasiūlyti savo naudotas mašinas ir įrangą pardavimui interneto svetainėje „Mascus“

Pastabos leidėjams:
Medžiaga spaudai ir nuotraukos:

Anglų kalba www.mascus.com/press

2015-03-18

2016

2015

2014

2013

2012

2011

2010

2008

2007

2006