2016-02-04

„Hitachi Construction Machinery (Europe) NV“ ketina pateikti savo prekybos atstovams „Mascus“ sukurtus naudotos įrangos valdymo sprendimus

„Mascus“ – greičiausiai auganti elektroninės prekybos svetainė pasaulyje, skirta pirkti ir parduoti naudotą sunkiąją statybinę techniką, sunkvežimius ir priekabas, žemės ūkio įrangą, šakinius krautuvus ir miškų ūkio mašinas – ketina sukurti daug pardavimo priemonių „Hitachi Construction Machinery (Europe) NV“ (HCME) ir jos prekybos atstovų tinklui.

Turėdama daugiau nei 40 prekybos atstovų Europoje ir Afrikoje ir atstovaudama daugiau nei 50 šalių bei šimtus kokybiškos naudotos įrangos variantų, skirtų parduoti visame pasaulyje, „HCME“ siekia sustiprinti savo pardavimo veiklą ir padėti savo prekybos atstovams, pateikdama jiems geriausias rinkoje esančias priemones.

„Kaip gamintojai mes turime pateikti savo prekybos atstovams priemones, kurios leidžia jiems sėkmingai vystyti veiklą savo srityje. Kadangi naudota įranga yra svarbi produktų gyvavimo ciklo dalis, mums reikėjo rasti sprendimą, kuris padėtų prekybos atstovams valdyti turimos naudotos įrangos atsargas, dalintis šia informacija su savo kolegomis ir lengvai ją parduoti“, teigia Tom van Wijlandt, paslaugų verslo paramos vadovo pavaduotojas.

„Mascus“ šiuo metu kuria atsargų valdymo sistemą „HCME“ (veikiančią intraneto pagrindu), kuri padės prekybos atstovams tvarkyti naudotų mašinų parką ir prekiauti šiomis mašinomis „Macus“ viešoje interneto svetainėje ir „HCME“ naudotos įrangos interneto svetainėje, kurią taip pat sukurs „Mascus“.

„Intranetas yra vienas sudėtingiausių mūsų asortimento produktų, kurį sukūrėme, atsižvelgdami į specialiuosius originalios įrangos gamintojų poreikius. Tai yra daugiau nei standartinė atsargų valdymo sistema ir ji pasižymi tokiomis funkcijomis, kaip galimybė kurti atsargų katalogą arba išsiųsti informaciją apie turimas atsargas klientams tiesiogiai elektroniniu paštu vos keliais klavišo paspaudimais, o taip pat kaupti pardavimo istoriją, detalias statistikos ataskaitas ir kt. Be visa to, intranetu taip pat bus teikiama informacija mūsų kuriamai viešai „Hitachi“ naudotos įrangos interneto svetainei, o taip pat „Mascus“ elektroninės prekybos svetainei ir kt., jei to prireiktų. Didžiuojamės, jog „Hitachi“ yra vienas didžiausių gamintojų, naudojančių „Mascus“ produktus. Tai yra ženklas, jog mūsų darbas ne tik vertinamas, bet ir suteikia naudos bei pagalbos mūsų klientų kasdieninėje veikloje“, teigia Rickard Krøtø, „Mascus“ vykdomasis direktorius.

Kontaktai:
Tom van Wijlandt (HCME):

Apie „HCME“
„Hitachi Construction Machinery (Europe) NV“ (HCME) yra atsakinga už „Hitachi“ ekskavatorių, ratinių krautuvų, savivarčių ir vikšrinių kranų gamybą, pardavimą ir rinkodarą Europoje ir kai kuriuose Afrikos regionuose.
Daugiau informacijos apie „Hitachi“ pateikta interneto svetainėje www.hcme.com.


Kontaktai:
Tim Scholte, CEO, +31 65 182 3389,
Rickard Krøtø, COO, +46 70 660 2780,

Apie „Mascus“
„Mascus“ – tai elektroninės prekybos svetainė, skirta prekiauti žemės ūkio technika, miškų ūkio, medžiagų ir žemės tvarkymo įranga, statybos ir transporto priemonėms. Produktų asortimentas apima parduodamus traktorius, priekabas, sunkvežimius, kasimo mašinas, furgonus, mažas kasimo mašinas ir ekskavatorius. „Mascus“ leidžia greičiau ir efektyviau parduoti naudotas mašinas ir įrangą, kadangi visa informacija apie pasiūlą ir paklausą kaupiama vienoje vietoje. Visi prekybos atstovai, gamintojai ir galutiniai naudotojai kviečiami siūlyti savo turimas naudotas mašinas ir įrangą elektroninės prekybos puslapyje.

2016-02-04

2016

2015

2014

2013

2012

2011

2010

2008

2007

2006