2008-02-05

Pasirodė Nauja Mascus Svetainės Versija

Trumpai:
Londonas, 2007 Lapkričio 27d. – Mascus pristatė savo internetinio portalo atnaujintą ir patobulintą versiją, kurios tikslas būti bendra vieta visiems, kurie nori reklamuoti, pirkti ar parduoti naudotą sunkiąją techniką. Toliau aptariamos naujos ir atnaujintos portalo funkcijos.

Turinys:
Mascus, visą Europą apimanti internetinė naudotos technikos ir mašinų prekyvietė, buvo įkurtas 2000 metų Spalio mėnesį, o paleistas 2001 Sausį. Per septynerius veiklos metus Mascus tapo plačiai žinomu tarptautiniu portalu tarp visų naudotų vilkikų, krautuvų, statybinės, žemės ūkio, miško ir komunalinės technikos pardavėjų ir pirkėjų. Šiuo metu Mascus per mėnesį aplanko daugiau nei ketvirtis milijono pirkėjų ir pardavėjų.

Nuolatinis tobulėjimas
Gruodžio viduryje Mascus pristatė naują savo platformos versiją. Svetainė buvo kurta naujų technologijų bei klientų pageidavimų pagrindų. Visose kategorijose buvo atlikta daugybė pakeitimų bei atnaujinimų, kad klientams būtų galima teikti aukščiausios klasės paslaugas.

Interaktyvus valdymas
Novatoriškas titulinis portalo puslapis siūlo galimybę peržiūrėti pačius naujausius kiekvienos kategorijos technikos skelbimus. Taip pat pristatyta greitosios paieškos funkcija, su kuria labai paprasta naršyti tarp norimos kategorijos ar sub-kategorijos skelbimų. Dabar būnant bet kurioje svetainės vietoje galima lengviau pasikeisti norimą kalbą ar valiutą. O dominančią Mascus valstybę galite iškart pasirinkti paspaudę ant puslapio apačioje išdėstytų vėliavų.

Dar daugiau reklamos galimybių
Norėdami patenkinti reklamos davėjų reikalavimus patobulinome ir banerių išdėstymą, kas suteikia dar daugiau įvairių reklamos variantų. Daugiau vietos skirta viršutiniam baneriui, papildomai vietos sukurta puslapio apačioje bei dešiniajame šone.

Naujos Paieškos ir Rūšiavimo funkcijos
Paieškos sistemoje pridėjome papildomų rūšiavimo galimybių, tad dabar lengvai rasite naujausius skelbimus ar skelbimus su nuotraukomis. Naujausi skelbimai kategorizuojami į Paskutinių 24 valandų bei Paskutinių 7 dienų skelbimus. Bendrame skelbimų sąraše skelbimai dar yra atitinkamai paryškinti (24h ir 7d).

Mascus Žurnalo Skelbimai
Dilerių skelbimai, kurie buvo išspausdinti Mascus Žurnale, yra išskirti ir mūsų svetainėje.

Kiti atnaujinimai
Šalia visos platformos inovacijų Mascus patobulino ir pačią skelbimų patalpinimo sistemą bei pridėjo daugiau vietinių atsiskaitymo galimybių. Populiariausios dileriams teikiamos paslaugos, tokios kaip skelbimų valdymas, turimos technikos sąrašo spausdinimas, eksportas į Excel formatą, pasiūlymų el-paštu rengimas, kaip ir anksčiau suteikia galimybę lengvai panaudoti daugybę įvairių kalbų ar valiutų.
O pirkėjams skirtos paslaugos tokios kaip Technikos Lizingo, Draudimo, Transportavimo pasiūlymai, perspėjimai bei Nemokamų Pirkimo užklausų siuntimas tiesiai visiems pardavėjams, dabar tapo dar lengviau valdomos ir suteikiančios daugiau naudos.

Galimybė teikti daugiau paslaugų
"Naujausių technologijų panaudojimas suteikia mums galimybę ateityje portale nesunkiai integruoti dar daugiau naujų paslaugų. To pasėkoje Mascus galės pasiekti savo pagrindinį tikslą: tapti novatoriškiausia ir didžiausia Europos Internetine Prekyviete." teigia Tomasz Odrobiński - Mascus Marketingo ir Tarptautinės Plėtros Direktorius.

Pagalba ir atsiliepimai
Mums labai svarbi jūsų nuomonė, todėl prašytume išreikšti savo nuomonę apie mūsų naująją svetainę: Spauskite čia

Kontaktai:

Norėdami daugiau informacijos, kreipkitės į:
Gediminas Velička, Mascus Vadovas Lietuvai, +370 684 39603,
Tomasz Odrobiński, Marketing Director / Internationalization, + 358 40 750 4922,


Priminimas Redaktoriui:

Mascus - (www.mascus.lt) viešosios prekybos vieta internete, kurioje specialistai gali rasti, parduoti ar pirkti naudotą sunkiają techniką, mašinas, vilkikus bei jų detales iš visos Europos. Tai patogi bei efektyvi prekybos sunkiąja technika galimybė, nes vienoje vietoje kaupiama visa informacija apie sunkiosios technikos pasiūlą ir paklausą. Skelbimus mascus.lt portale gali talpinti tiek sunkiosios technikos gamintojai, pardavėjai ir jų atstovai, tiek privatūs naudotojai. Mascus veikia 23 kalbomis, talpina daugiau nei 30 000 sunkiosios technikos skelbimų.


Pabaiga

2008-02-05

2016

2015

2014

2013

2012

2011

2010

2008

2007

2006