2008-05-28

Mascus platforma dabar 25 kalbomis

mascus.bgMascus, visos Europos naudotos sunkiosios technikos ir transporto priemonių elektroninė prekyvietė, savo platformą papildė bulgarų kalba


Londonas, Jungtinė Karalystė, 2008 m. gegužės 20 d.

Mascus praturtėjo dar viena Europos kalba

Mascus, pirmoji iš tikrųjų visos Europos naudotos statybinės technikos ir įrengimų, transporto priemonių, traktorių, kombainų, šakinių krautuvų, miškų ūkio ir aplinkos tvarkymo mašinų elektroninė prekyvietė savo platformą papildė dar viena Rytų Europos kalba. Nuo 2008 metų gegužės mėnesio vidurio Mascus paslaugos gali būti teikiamos bulgarų kalba, kuri tapo 25-ąja Mascus svetainės darbo kalba. "Mascus paslaugų paruošimas bulgarų kalba mums buvo svarbus žingsnis, padedant bulgarų statybos, transporto, logistikos ir miškų ūkio kompanijoms bei ūkininkams prekiauti tarpusavyje. Pastaruoju laiku Mascus svetainėje apsilankančių pirkėjų iš Bulgarijos skaičius nuolat didėjo. Mūsų prioritetu visada buvo savo paslaugų teikimas prekybos agentų gimtąja kalba", sako Mascus direktorius Fredrik Larsson.

Tarptautinės naudotų mechanizmų rinkos Bulgarijoje plėtra

Po įstojimo į Europos Sąjungą praėjusių metų sausio mėnesį Bulgarija sparčiai vystėsi. Šiuo metu naudotų įrengimų ir komercinio transporto Bulgarijos prekybos agentai turi didesnes galimybes prekiauti tarpusavyje savo šalyje ir su prekybos agentais iš visos Europos. "Mascus turbūt yra pirmoji interaktyvi prekyvietė Bulgarijoje, siūlanti daugelio valstybių paslaugas ir galimybes vienu metu vienoje vietoje parduoti naudotas mašinas bei sunkiąją techniką šiose kategorijose: transporto, statybos, žemės ūkio, krovimo/ kėlimo, aplinkos tvarkymo ir miškų ūkio. Kadangi perpardavėjai Bulgarijoje prekiauja įvairiais naudotais mechanizmais ir transporto priemonėmis, Mascus siūlo jiems gerą galimybę patalpinti visas savo naudotas transporto, statybos, žemės ūkio, medžiagų krovimo, aplinkos tvarkymo ir miškų ūkio mašinas savo vietinėje svetainėje www.mascus.bg, ir jų mašinos taps matomos visoje Europoje 24 kitomis kalbomis.", sako Tomasz Odrobinski, kuris yra atsakingas už Mascus tarptautinę plėtrą. "Tai taip pat puiki galimybė Vakarų Europos eksportuotojams. Nuo šiol Bulgarijos prekybos agentai savo gimtąja kalba galės laisvai ieškoti naudotų sunkvežimių, traktorių, kombainų, ekskavatorinių krautuvų, šakinių krautuvų, miškų ūkio ar aplinkos tvarkymo mašinų visoje Europoje.", baigia jis.

Vis daugiau kalbų ir tolesni tobulinimai

Bulgarų kalbos pridėjimas tiesiog reiškia dar vieną žingsnį, tobulinant Mascus strategiją, kurios tikslas yra teikti daugelio vietovių paslaugas pirkėjams ir pardavėjams iš visos Europos. Siekdama sumažinti skelbimų talpinimo svetainėje riziką, pastaruoju metu Mascus įdiegė naują skelbimų tikrinimo sistemą, ir naudotojams yra siūlomi saugumo patarimai apie tai, kaip saugiai naudotis šia elektronine prekyviete. Be to, tenkinant visų prekybos agentų poreikius, visi sektoriai buvo papildyti naujomis kategorijomis. "Kadangi mes nuolat plečiamės ir apibrėžiame save kaip pirmąja iš tikrųjų visos Europos naudotos sunkiosios technikos ir transporto priemonių interaktyvia prekyviete su visų Europos valstybių aprėptimi, artimiausioje ateityje bus įdiegta dar daugiau kalbų ir inovacijų.", prideda Tomasz Odrobinski.

Kontaktai:

Gediminas Velička, Mascus Lietuva vadovas, +370 684 39603,
Fredrik Larsson, Mascus direktorius, +46 (70) 305 1140,
Tomasz Odrobinski, Mascus marketingo / tarptautinės plėtros direktorius, + 358 40 750 4922,

Mascus - tai elektroninė naudotos sunkiosios techniko, šakinių krautuvų, miškų ūkio, žemės ūkio, aplinkos tvarkymo įrengimų ir sunkvežimių prekyvietė. Surinkdama vienoje vietoje informaciją apie pasiūlą ir paklausą, Mascus leidžia vykdyti prekybą naudotomis mašinomis ir sunkvežimiais greičiau ir efektyviau. Kviečiame visus prekybos agentus, gamintojus ir galutinius naudotojus siūlyti savo naudotas mašinas ir sunkvežimius pardavimui per Mascus interaktyvią prekyvietę.

2008-05-28

2016

2015

2014

2013

2012

2011

2010

2008

2007

2006