2010-10-12

Mascus yra 100,000 naudotos įrangos skelbimų

Mascus, vienas iš garsiausių pasaulyje naudotos statybos, transporto, žemės ūkio, kėlimo/krovimo, miškininkystės, aplinkos tvarkymo ir mašinų pardavėjų, ką tik padėjo didžiausią savo pardavimų kertinį akmenį – pasiekė 100,000 naudotos įrangos skelbimų.

Po šio paskutinio laimėjimo sekė naujienos, kad Mascus jau turi daugiau kaip 1, 2 mln. unikalių vartotojų per mėnesį, kas reiškia, kad dabar pirkėjai iš Europos, JAV, Kanados, Pietų Afrikos, Australijos, Tolimųjų Rytų ir Rusijos Federacijos turi dar daugiau priežasčių naršyti ir lyginti mašinų skelbimus Mascus.

“Pasiekti 100,000 skelbimų Mascus yra ypač reikšminga,” komentuoja pardavimų direktorius Rickard Petersson. “Mes labai pamaloninti, bet nesistebime. Mes sunkiai dirbome, kad pagerintume savo kaip tarptautinės kompanijos reputaciją, pardavinėdami produktus visose šalyse ir kurdami naujas paslaugas, kurių dėka Mascus gali padėti savo klientams paprasčiau ir greičiau parduoti naudotą įrangą, o lankytojams – nusipirkti tą naudotą įrangą ir mašinas, kurios jiems reikia.”

Į šias inovacines naujas paslaugas įeina Mano Mascus, leidžiantis Mascus užsiregistravusiems privatiems vartotojams pasižymėti jiems labiausiai patikusias mašinas ir įrangą, patalpinti “pirkimo užklausas“ arba gauti perspėjimus elektroniniu paštu, kai atsiranda juos dominančių prekių; Ad Index, kurį patobulino Mascus vadovaujantis darbuotojas; palyginimų įrankis, leidžiantis palyginti skelbimus pagal skirtingus faktorius; Prekinio Ženklo Puslapis, padedantis pirkėjams surasti reikiamą naudotą įrangą ar transporto priemonę ieškant pagal prekės ženklo tipą. ir dar daugiau..

Šiuo metu Mascus pristatomas 32 penkių žemynų šalyse, 42 srityse ir 35 kalbomis, todėl tapo vienas iš didžiausių ir įtakingiausių sunkiasvorės įrangos prekybos portalų visame pasaulyje. Tarp produktų, kuriuos galite nusipirkti, rasite traktorių, priekabų, automobilinių krautuvų su šakėmis, ekskavatorių, kasimo mašinų ir sunkvežimių.

“Tas faktas, kad viso pasaulio klientai gali ieškoti ir atsakyti į skelbimus savo gimtąja kalba, yra pagrindinis mūsų tarptautinio augimo elementas,” sako Tomasz Odrobinski, Mascus internacionalizacijos direktorius. “Perpardavinėtojai greitai pripažino tas tarptautines galimybes, kurios leidžia jiems pasiekti naujas rinkas savo gimtąja kalba.”

“Nepaisant recesijos, mes stengėmės išlaikyti stabilų augimą visose savo teritorijose,” prideda Mascus generalinis direktorius Fredrik Larsson. “Mes tikime, kad jeigu nuolat koncentruosimės į tai, ko nori mūsų galutiniai vartotojai ir klientai, tai ir toliau augsime ir būsime naudingi tiek skelbėjams, tiek pirkėjams visame pasaulyje, kurie ieško naudotos įrangos.”


Kontaktai:
Fredrik Larsson, Mascus generalinis direktorius, +358 50 314 2511,
Rickard Petersson, pardavimų direktorius, + 46 70 660 2780,
Tomasz Odrobinski, internacionalizacijos direktorius, + 358 40 750 4922,

Apie Mascus:
Mascus yra elektroninis naudotų mašinų, miškininkystės ir žemės ūkio įrangos ir transporto priemonių turgus. Tarp produktų rasite parduodamus traktorius, priekabas, naudotus sunkvežimius, kasimo mašinas, treilerius, mini kasimo mašinas ir ekskavatorius. Mascus padeda greičiau ir veiksmingiau prekiauti naudotomis mašinomis ir įranga, surinkdami informaciją apie pasiūlą ir paklausą į vieną vietą. Mes nuoširdžiai sveikiname visus perpardavinėtojus, gamintojus ir galutinius vartotojus, siūlančius pardavimui savo naudotas mašinas bei įrangą mūsų turguje.

Mascus yra Alma Media Corporation prekybinė kompanija.

Pastabos redaktoriams:
Spaudos medžiaga ir paveikslėliai:

Anglų kalba: www.mascus.com/press

Bendras pasiteiravimas spaudai:

Daugiau informacijos:
Polina Brachkov, Mascus pranešimų vadovė,+ 358 50 381 49 45,


2010-10-12

2016

2015

2014

2013

2012

2011

2010

2008

2007

2006