2010-10-12

MASCUS PLEČIA SAVO INTERNETINĮ VERSLĄ ITALIJOJE IR ISPANIJOJE


Mascus, elektroninis naudotų sunkiasvorių mašinų, naudotų sunkvežimių ir kitų transporto priemonių turgus, pasirašė licencijos sutartis su partneriais Italijoje ir Ispanijoje.

Italijoje Mascus pasirašė sutartį su tarptautine informavimo priemonių spaudos įmone; RCS MediaGroup. RCS Media Group dirba su dienraščiais, žurnalais ir knygomis, radijo transliacijomis, naujomis informavimo priemonėmis ir skaitmenine bei palydovine televizija. Kompanija išlaiko lyderio pozicijas tarp tokių dienraščių, kaip Corriere della Sera ir La Gazzetta dello Sport. Klasifikuotų skelbimų sektoriuje RCS Digital dalyvauja su tokiais sėkmingais produktais, kaip TrovoLavoro.it (įdarbinimas), TrovoCasa.it (nekilnojamasis turtas) ir Automobili.com (automobiliai).

Mascus partneris Ispanijoje yra Vocento, dar viena pirmaujanti informavimo priemonių grupė. Vocento dalyvauja visose informacijos ir pramogų srityse, įskaitant laikraščius, priedus, žurnalus, televiziją, radiją, audiovizualinę produkciją, filmų platinimą ir internetą. Mascus Ispanijoje veikia kartu su Vocento automobilių portalu Autocasion.

- Italija ir Ispanija yra dvi iš penkių pagrindinių Europos šalių pagal rinkos dydį statybų, žemės ūkio, miškininkystės, transporto, kėlimo/krovimo, aplinkos tvarkymo įrangos. Todėl įsikūrimas Pietų Europoje ir apskritai visoje Europoje toks svarbus Mascus, teigia Fredrik Larsson, Mascus generalinis direktorius.

Šiuo metu Mascus turi klientų 42 šalyse ir daugiau kaip 1.200.000 unikalių lankytojų kas mėnesį. Į Mascus sąrašus įeinantys produktai apima įvairias sritis, įskaitant traktorius, priekabas, automobilinius krautuvus su šakėmis, kasimo mašinas, naudotus sunkvežimius ir t.t. Kompanija greitai išplėtojo savo veiklą Europoje, Šiaurės Amerikoje, Okeanijoje bei Pietų Afrikoje ir susirado partnerių 32 pasaulio šalyse.

- Mascus koncepcija puikiai gali būti pritaikoma bet kokioje pasaulio šalyje, ir mes džiaugiamės, kad galime plėsti savo tarptautinę partnerystę su tokiais garbingais pavadinimais informavimo priemonių srityje. Tapęs tokių pagrindinių informavimo priemonių įmonių, kaip RCS Italijoje ir Vocento Ispanijoje, partneriu, dabar Mascus plečiasi Europoje ir visame pasaulyje, naudodamas visas svarbiausias kalbas, prideda Fredrik Larsson.


Kita informacija:
Fredrik Larsson, Mascus generalinis direktorius, tel. +358 50 314 2511,

Mascus yra pirmaujantis naudotos įrangos ir transporto priemonių turgus. Kompanija plėtoja ir kuria internetines paslaugas bei įrankius, kad naudotos įrangos rinka taptų veiksmingesnė. Mascus turi daugiau kaip 500 įrangos gamintojų bei perpardavinėtojų, skelbimų klientų ir daugiau kaip 100.000 parduodamų naudotų mašinų. Tarp naudotų mašinų rasite parduodamus naudotus traktorius, automobilinius krautuvus su šakėmis, priekabas, ekskavatorius, žemės kasimo mašinas ir traktorius. Internetinis turgus dirba 35 kalbomis.
Mascus yra Alma Media Corporation prekybinė kompanija.

Trumpai apie Alma Media
Alma Media yra pelninga ir tarptautiniu mastu besiplečianti kompanija, susikoncentravusi į spaudos bei internetinių paslaugų ateitį.

Pastabos redaktoriams:
Spaudos medžiaga ir paveikslėliai:
Anglų kalba: www.mascus.com/press

Bendras pasiteiravimas spaudai:

Daugiau informacijos:
Polina Brachkov, Mascus pranešimų vadovė,+ 358 50 381 49 45,

2010-10-12

2016

2015

2014

2013

2012

2011

2010

2008

2007

2006