2010-10-20

Caterpillar parduoda naudotą techniką per Mascus

Caterpillar pasirašė bendradarbiavimo sutartį su (www.mascus.lt), didžiausia ir matomiausia naudotos technikos internetine prekyviete.

Caterpillar naudoja internetą, kaip svarbiausią komunikacijos kanalą daugelį metų ir supranta svarbą šios žiniasklaidos ateityje. Papildymui prie pagrindinės svetainės www.cat.com, Catterpillar buvo vienas iš pirmų gamintojų pasaulyje, kurie sukūrė naudotos technikos svetainę (www.catused.com) kuri padėtų klientams nustatyti vietą ir peržiūrėti kokybę naudotos technikos turimos pardavimui Caterpillar dilerių visame pasaulyje.

Dar labiau stiprinant Caterpillar pardavimus buvo sudaryta partnerystė su Mascus www.mascus.lt, pirmaujančia naudotos technikos internetine prekyviete. Caterpillar dilerių naudotos technikos inventorius yra randamas ir Mascus svetainėje suteikiant dar daugiau matomumo.

Michael D Young, Product Manager - CatUsed, Build&Quote Customer Support Services, Caterpillar. Rickard Petersson, Sales Director Mascus. Kaj Forsström, IT Manager Mascus. Marc Mandt, Country manager USA, Mascus Robert Gregus, eBusiness Marketing & Communication Customer Services Support Division, Caterpillar Diane Ghiglietti, Vice president of Sales USA, Masus.

“Bendradarbiavimas su Mascus remia Caterpillar naudotos įrangos pardavimų strategiją . Įranga ženkliai daugiau matoma svetainėje, tai reiškia daugiau matoma ir klientams beieškantiems naudotos įrangos …” sako Marketingo ir Pardavimų vadybininkas, Robert Gregus.

Bendrai, Caterpillar skelbs ir atnaujins daugiau nei 40 000 naudotos įrangos skelbimų iš 160 Caterpillar dilerių. Tiesioginė integracija tarp Caterpillar ir Mascus garantuoja, kad nebus papildomų įvedimų į sistemą dileriams. Mascus suteiks įrangai matomumą 35 kalbomis pasauliniu mastu.

“Kartu su Mascus stipriu internetiniu matomumu ir tarptautiniu dalyvavimu, Caterpillar padės savo dilerių tinklui pasiekti didelę auditoriją pirkėjų, lankančių Mascus svetainę kiekvieną mėnesį ir padidins jų naudotų mechanizmų pardavimus,” Sako Mascus Pardavimų Vadovas Rickard Petersson.

Apie Mascus: Šiuo metu, Mascus ( www.mascus.lt) aplanko daugiau nei 2.000.000 lankytojų per mėnesį. Produktai, esantys Mascus svetainėje, apima platų diapazoną technikos: traktorius, priekabas, keltuvus/krautuvus, kasimo mašinas, naudotus sunkvežimius ir daug daugiau. Kompanija greitai išplėtė savo veiklą Europoje, Šiaurės Amerikoje, Okeanijoje ir Pietų Afrikoje ir turi vietinius atstovus visose 32 šalyse, visame pasaulyje.

Apie Caterpillar: Daugiau kaip 85 metus, Caterpillar Korp. vykdė visą įmanomą pažangą ir vairavo teigiama linkme vykdydama nuoseklius atnaujinimus, bei pakeitimus kiekviename žemyne.. Su 2009 pardavimais ir $32,396 milijardų pajamomis, Caterpillar yra pasaulinis ir pirmaujantis statybos ir kasimo įrangos, dyzelinių ir dujinių variklių, bei pramoninių dujų turbinų gamintojas. Kompanija taip pat yra pirmaujanti paslaugų tiekime: Caterpillar Finansinės paslaugos, Logistikos paslaugos ir dar daugiau rasite www.cat.com.
.


Kontaktai:

Caterpillar kontaktai:
Robert Gregus
Marketing & Sales Operations EAME

+41 228494484

Mascus kontaktai:
Rickard Petersson
Sales Director

+46 70 660 2780

Mascus Lietuva kontaktai:
Rasa Jusienė
Country manager

+370 684 52033

Pastabos Redaktoriams:
Spaudos medžiaga ir nuotraukos:
Angliškai www.mascus.com/press
Bendri Spaudos Klausimai:
Daugiau informacijos:
Polina Brachkov, Mascus Communication Manager/ Mascus Komunikacijų vadovė ,+ 358 50 381 49 45,

2010-10-20

2016

2015

2014

2013

2012

2011

2010

2008

2007

2006