2011-02-17

Mascus skelbia naują atvirą rinką Tailande


Mascus - viena didžiausių sunkiosios technikos internetinių prekyviečių apimanti statybinę, žemės ūkio, miškininkystės, aplinkos tvarkymo, kėlimo-krovimo techniką ir transporto priemones. 2010-ųjų metų gale pasirašė tarptautinę licencinę sutartį Mascus Tailandui (www.mascus.co.th) Nauja sutartis, su filialo kompanija Arimpex BV (kas jau turi licencinę sutartį su Mascus Beneliuksu ir Kanada), reiškia, kad Mascus dabar turi vietinę komercinę atstovybę 37 šalyse per 5 žemynus.

“Faktas tai, kad mes tęsiame augimą nepaisant besitęsiančių ekonominių sunkumų pasauliniu mastu, tai įrodymas koks tvirtas ir efektyvus yra Mascus, kaip komercinis įrankis mūsų klientams,” sako Generalinis direktorius, Fredrik Larsson.

Tarptautinio verslo kelio atidarymas Azijos Ramiąjame vandenyne

Mascus intensyviai plėtodami ilgalaikį verslą Azijoje ir Australazijoje per kelerius pastaruosius metus augino savo Azijos buvimą dvejomis kryptimis: Australijos ir Kinijos.


“Mes turime pripažintą buvimą Australijoje ir Naujojoje Zelandijoje, kur su kiekviena diena didiname savo reputaciją tarp vietinių dilerių,” sako Tarpnacionalizacijos Vadovas, Tomasz Odrobinski. “Mūsų atstovas Gavin Burnett vysto naują partnerystę Malaizijoje, Indonezijoje ir Singapūre, tuo metu, kai Kinijoje, mūsų Azijos Vadybininkas, Anders Nilsson, susitelkia ties mūsų svetainėmis Kinijai, Pietų Korėjai, Japonijai ir Taivanui.”

Globalinė rinka, vietinės žinios

Kartu su svetainėmis pripažintomis Pietų Korėjoje (www.mascus.co.kr), Kinijoje (www.mascus.com.cn) vystomas globalinis pripažinimas su vietinėmis atstovybėmis Tailande, Japonijoje (www.mascus.jp) ir Taivane (www.mascus.com.tw). Mascus tęsia plėtrą į Vietnamą, Filipinus ir Tailandą.

Nuo pradžios Tailande Mascus pasiekė teigiamą pripažinimą ir lankytojų didėjantį skaičių. Su nauja svetaine jie tikisi pritraukti dar daugiau vartotojų ir pasiūlyti klientams Tailande globalines galimybes, kompanijos, kuri supranta jų vietinę rinką.

Mascus stiprinimas visoje Azijoje ir Ramiąjame vandenyne

“Mascus, tai pirma tokio tipo internetinė prekyvietė Tailande,” sako, Jetiya Doungtod, Mascus atstovė Tailande. “Tai yra galingas komercinis įrankis dileriams, prekiaujantiems vietinėje rinkoje ir neįtikėtina galimybe pasiekti naujas rinkas kartu su kaimynais ir tarptautiniu mastu. Mes džiaugiamės ateitimi Mascus Tailande.”

“Azijos rinka yra nepaprastai svarbi mūsų sektoriui, abipusiai importui ir eksportui. Mes įsipareigoję padėti dileriams Azijoje pasinaudoti tarptautine rinka, kurią Mascus siūlo.” sako Gavin Burnett Mascus Australija Generalinis direktorius, "Tai yra taip pat svarbus žingsnis atidaryme Azijos rinkų dileriams esančių Australijoje ir Naujojoje Zelandijoje.”

Fredrik Larsson, Mascus Generalinis Direktorius, +358 50 314 2511,

Rickard Petersson, Pardavimų Direktorius, + 46 70 660 2780,

Tomasz Odrobinski, Internacionalizacijos Direktorius, + 358 40 750 4922,

Gavin Burnett, Mascus Australija ir Naujoji Zelandija Generalinis Direktorius , +61409999339,

Mark Edwy-Smith, Nacionalinis Pardavimų vadovas, Mascus Australija ir Naujoji Zelandija +610488238070,

Jetiya Doungtod, vadovė Mascus Tailandas +66(0)82-4938526,


Apie Mascus:
Mascus (www.mascus.lt) - naudotos ūkio technikos, miškininkystės, aplinkos tvarkymo ir transporto priemonių internetinė prekyvietė. Produktų asortimentas apima naudotus traktorius, priekabas, sunkvežimius, kasimo techniką, priekabas, mini kasimo mašinas ir ekskavatorius. Mascus plėtoja greitesnę ir efektyvesnę prekybą naudotų mechanizmų ir įrangos, sutelkdama vienoje vietoje informaciją apie pasiūlą ir paklausą. Visi dileriai, gamintojai, ir galutiniai vartotojai yra laukiami su pasiūlymais naudotų mašinų ir įrangos pardavimui internetinėje prekyvietėje.
Mascus - Almos Media Korporacijos prekybos bendrovė. Informacija Redaktoriams:

Medžiaga žiniasklaidai ir nuotraukos:
Anglų kalba www.mascus.com/press

Bendra Žiniasklaidos informacija:

Detalesnė informacija:

Polina Brachkov, Mascus Communication Manager,+ 358 50 381 49 45,

2011-02-17

2016

2015

2014

2013

2012

2011

2010

2008

2007

2006