2011-04-21

Mascus pasiekė 160,000 skelbimų internete

Mascus, pasaulyje pirmaujanti internetinė prekyvietė, statybinės, žemės ūkio, miško technikos srityse, pasiekė ženklų augimą, daugiau nei 160,000 skelbimų svetainėje.

Per pastaruosius šešis mėnesius Mascus šventė didelius pasiekimus:

  • 160.000 skelbimų Mascus svetainėje
  • 3500 kompanijų prisijungė pasauliniu mastu
  • Daugiau, kaip 2 milijonai unikalių lankytojų kiekvieną mėnesį.
  • Atstovavimas 42 šalyse visame pasaulyje
  • Daugiau nei 100 naujų dylerių prisijungiančių kiekvieną mėnesį
  • Daugiau nei 70 Mascus pardavimų atstovų visame pasaulyje

"Mes atšventė savo 10 metų jubiliejų su puikiais statistiniais duomenimis“, sako MD Fredrik Larsson. "Mūsų ryšys tarp pasaulinės plėtros ir nuolatinių technologijų tobulinimo yra sklandaus darbo rezultatas. Mes tikimės sėkmingų 2011 m. ir kitų metų ateityje."

Patikimas prekybinis ženklas

Mascus paskutiniais duomenimis tapo ne tik globaliu prekės ženklu, bet taip pat patikimu partneriu verslo sektoriuose ypatingai statybos, žemės ūkio ir miško sektoriuose.

“Skaičiai kalba patys už save. Mascus įgijo pasitikėjimą įvairių dydžių kompanijų OEM’s ir dylerių verslo ir paslaugų sektoriuose” sako Pardavimų direktorius
Rickard Petersson. “Nauja platforma, kurią mes įdiegėme pernai buvo puikiausiai priimta mūsų klientų, to pasekoje mes susilaukiame vis daugiau skelbimų.”

Mascus parodė savo įsipareigojimą vartotojų patirties vystymui, nuolat gerindami technologiją ir kurdami naujas internetines paslaugas, tokias kaip Mascus Locator katalogas, sunkiosios pramonės žinynas naudotiems ir naujiems įrangos dileriams, atsarginių dalių, nuomos, serviso, transporto ir finansavimo kompanijų, kurių dabar turime daugiau kaip 25 000 sąraše.

Dirbant artimiau su klientais

Mascus taip pat suteikia internetinių svetainių paslaugas, apimdama integraciją su dilerio svetainėmis, techniniu palaikymu, tinklalapiais ir įrankiais reikalingais palaikymui internetiniame tinkle.

“Daugelis mūsų klientų naudoja Mascus kaip savo svarbiausią naudotos įrangos valdymo sistemą,” tęsia Rickard Petersson. “Tai iš tikrųjų rodo, kokia tvirta Mascus sąvoka ir kaip mes teikiame svarbią paslaugą mūsų klientams. Su kiekviena diena mes tobuliname mūsų paslaugas ir šiuo metu intensyviai dirbame ties mobiliomis paslaugomis.

Kontaktai:
Fredrik Larsson, Managing Director, +358 50 314 2511,

Rickard Petersson, Sales Director, + 46 70 660 2780,

Tomasz Odrobinski, Internationalization Director, + 358 40 750 4922,

Apie Mascus:

Mascus - (www.mascus.lt) - naudotos ūkio technikos, miškininkystės, aplinkos tvarkymo ir transporto priemonių internetinė prekyvietė. Produktų asortimentas apima naudotus traktorius, priekabas, sunkvežimius, kasimo techniką, priekabas, mini kasimo mašinas ir ekskavatorius. Mascus plėtoja greitesnę ir efektyvesnę prekybą naudotų mechanizmų ir įrangos, sutelkdama vienoje vietoje informaciją apie pasiūlą ir paklausą. Visi dileriai, gamintojai, ir galutiniai vartotojai yra laukiami su pasiūlymais naudotų mašinų ir įrangos pardavimui internetinėje prekyvietėje.
Mascus - Alma Media Korporacijos prekybos bendrovė. .

Informacija Redaktoriams:
Medžiaga žiniasklaidai ir nuotraukos:

Anglų kalba www.mascus.com/press

Bendra Žiniasklaidos informacija:

2011-04-21

2016

2015

2014

2013

2012

2011

2010

2008

2007

2006