2011-06-15

Mascus švenčia 10 metų jubiliejų

Mascus - pasaulyje pirmaujanti internetinė prekyvietė statybinės technikos, transporto, kėlimo krovimo, žemės ūkio ir miško technikos, šiais metais švenčia 10 metų jubiliejų. Įkurta 2001 metais Suomijoje, Mascus su šia diena paisiekiama net 39 šalyse, verčiama į 38 kalbas ir su 46 domenais.
Daugiau nei 2 milijonai unikalių vartotojų apsilanko kiekvieną mėnesį (su kiekviena diena auga) sistemoje randama 170,000 skelbimų. Mascus globali internetinė prekyvietė, kurios augimas buvo stabilus, net ir ekonomikos nuosmukio metu. Mascus ir toliau plečiasi tarptautiniu mastu.

“Mascus koncepcija pasirodė neįtikėtinai tvirta. Akivaizdu, kad mes sukūrėmė platformą, kurioje pirkėjai ir pardavėjai turi vienodą prieigą pasaulinėje rinkoje“, sako Mascus Direktorius Fredrik Larsson. Mūsų įsipareigojimas internacionalizacijai, investicijos, kurios užtikrina vartotojų patirtį, bei produkto plėtra suteikiant tikslines paslaugas savo klientams

Augant vietiniai rinkai, bei atidarant naujus rinkos kelius į tarptautinę rinką.

Mascus atidarė savo pirmąją užsienio atstovybę Jungtinėje Karalystėje, Lenkijoje ir Švedijoje 2004 m., ir pasirašė savo pirmąją licencijavimo sutarty su Norvegija tais pačiais metais. Mascus šiuo metu yra pasiekiama 39 šalyse, įskaitant JAV, Australiją, Pietų Afriką ir Europos šalis. Per 2011 metus Mascus pasirašys sutartis su Turkija, Kinija ir toliau plėsis į Braziliją, Rusiją, Indiją, Meksiką ir Artimuosius Rytus

Pasirašymas licencijavimo sutarčių su strateginėmis partnerėmis buvo pagrindinė dalis mūsų evoliucijos ", sako internacionalizacijos direktorius Tomasz Odrobinski. "Mūsų koncepcija, kad prekiautojai gautų iš vietinės rinkos patirties ir išaugtų vietinėje rinkoje, , kartu su prieiga prie tarptautinės rinkos, netrukdomi kalbos barjerų."

Technologijos tobulinimas, paslaugų vystymas

Žvelgiant iš kitos pusės Mascus sėkmė yra technologijų ir paslaugų pastovus vystymas. Nuo paleidimo Mascus pakeitė savo platformą du kartus, įskaitant pagrindinius atnaujinimus 2010 m. spalio mėn, kurie prisidėjo prie novatoriškos paieškos funkcijos įdiegimo..

Mascus sukūrė turtingą produktų asortimentą, įskaitant Mascus Locator, sunkiosios pramonės prekių katalogą, apimantį viską nuo priežiūros ir atsarginių dalių, finansavimo ir teisės. Įkurtas 2008 m., Mascus Locator katalogas dabar turi daugiau kaip 25.000 įmonių sąraše. Mascus taip pat teikia internetines paslaugas, įskaitant integravimą su pardavėjo svetaine, technines paslaugas, bei priemones valdyti turimą techniką internete.

"Per pastaruosius šešis mėnesius mes pakilome į penketuką visuose sektoriuose, lyginant su kitais internetiniais portalais", sako pardavimų direktorius Rickard Petersson. "Mes padvigubinome lankytojų skaičių metų laikotarpyje, nepaisant ekonominių sąlygų, mes ir toliau investuosime į naujas paslaugas.

Kontaktai:
Fredrik Larsson, Managing Director, +358 50 314 2511,

Rickard Petersson, Sales Director, + 46 70 660 2780,

Tomasz Odrobinski, Internationalization Director, + 358 40 750 4922,

Apie Mascus:

Mascus - (www.mascus.lt) - naudotos ūkio technikos, miškininkystės, aplinkos tvarkymo ir transporto priemonių internetinė prekyvietė. Produktų asortimentas apima naudotus traktorius, priekabas, sunkvežimius, kasimo techniką, priekabas, mini kasimo mašinas ir ekskavatorius. Mascus plėtoja greitesnę ir efektyvesnę prekybą naudotų mechanizmų ir įrangos, sutelkdama vienoje vietoje informaciją apie pasiūlą ir paklausą. Visi dileriai, gamintojai, ir galutiniai vartotojai yra laukiami su pasiūlymais naudotų mašinų ir įrangos pardavimui internetinėje prekyvietėje.

Mascus - Alma Media Korporacijos prekybos bendrovė.

Informacija Redaktoriams:
Medžiaga žiniasklaidai ir nuotraukos:

Anglų kalba www.mascus.com/press

Bendra Žiniasklaidos informacija:

2011-06-15

2016

2015

2014

2013

2012

2011

2010

2008

2007

2006