2011-06-23

Caterpillar ir Mascus pasirašė naują sutartį

Rinkos lyderis Caterpillar ir Mascus, vienas iš didžiausių vardų pasaulyje naudotos statybinės technikos, žemės ūkio, krovimo/kėlimo ir miško įrangos su malonumu skelbia bendradarbiavimo pratęsimą dar 12 mėnesių. Pirmoji pasirašyta bendradarbiavimo sutartis tarp Caterpillar ir Mascus buvo 2010 m. spalio mėn, naudojant internetinį portalą suteikiantį pirkėjams dar platesnį pasirinkimą įrangos visame pasaulyje.

Susitarimo pratęsimas buvo pačiame sėkmingiausiame Mascus 6 mėnesių laikotarpyje. Nuo 2010 Gruodžio, Mascus šventė žymius pasiekimus, įskaitant 150.000 skelbimų su 3500 kompanijų iš viso pasaulio. Svetainė siekia 2 milijonus unikalių lankytojų kiekvieną mėnesį ir Mascus turi atstovybes net 41 šalyse pasauliniu mastu.

“Mes džiaugiamės, kad Caterpillar ir jų dylerių Caterpillar svetainės sutarė tęsti bendradarbiavimą su Mascus ir esama verslo sėkmė rodo, kaip svarbu yra patikimas internetinis portalas šioje industrijoje”, komentuoja Pardavimų vadovas Rickard Petersson. Mūsų be galo stiprus internetinis portalas ir Caterpillar pasaulyje žinomas prekinis ženklas, tai galinga partnerystė, kuri skatina tarptautinį verslą beprecedentiniu mastu. Nauda didelė abiems, pirkėjams ir Caterpillar dyleriams,o asociacijos tęsinys tarp Mascus ir Caterpillar yra vienas, kad abu laukiami.

Caterpillar – pripažintas buvimas internete

Caterpillar yra įtvirtinus savo buvimą internete, ir pripažįsta, kad internetinio portalo svarba yra esminis aspektas rinkodaros strategijoje. Caterpillar naudoja Catused.com svetainę, kaip centrinę vidaus platformą taip pat prekybą galutiniams vartotojams. Derinant su Mascus, o jo tvirtumas rinkodaroje pasiekti naujas rinkas, tai reiškia, kad galutiniai vartotojai galės ir toliau naudotis pasiekiamumu Cat technikos pardavimui visame pasaulyje. Tai užtikrina, kad Cat bendrovės atstovai visame pasaulyje turės galimybę talpinti technikos skelbimus Mascus svetainėje ir pasiekti pasaulinę auditoriją.

„Mums buvo malonu, kad susilaukėme gerų rezultatų bendradarbiaudami su Mascus. Padidėjęs suteiktas matomumas, tiesiog įrodo, kad mūsų dylerių svetainės patobulino susisiekimą su klientais“, sako Mike Young, Produkto vadovas CatUsed, Build&Quote. Mes nutarėme pratęsti mūsų bendradarbaivimą su Mascus 12 mėnesių ir esame tikri, kad tai suteiks dar stipresnį buvimą rinkoje mūsų dyleriams ir puikią galimybę pirkėjams ieškantiems kokybiškos naudotos Caterpillar įrangos.“

Mascus – suteikia tarptautinį portalą CAT dyleriams

Tęsiant bendradarbiavimą su Caterpillar, Mascus rekomenduojamas, kaip patikimas prekės ženklas, suteikiantis CAT dyleriams pasiekti platesnę auditoriją. Faktas, kad Mascus prieinamas net 35 kalbomis, taip pat didina buvimą rinkoje visame pasaulyje.

“Didelė sėkmė tarp Mascus ir Caterpillar buvo mūsų didžiausias pasiekimas šiais metais ir dabar mes turime galimybę plėsti sėkmę dar bent 7 mėnesius“, sako Generalinis Direktorius Fredrik Larsson.

„Mes džiaugiamės, kad vienas iš žinomiausių vardų kaip Caterpillar turėjo teigiamą ir sėkmingą patirtį su Mascus ir tikimės nemažiau sėkmingų metų abiems partneriams ateityje“ priduria jis.

Kontaktai:

Fredrik Larsson, Managing Director, +358 50 314 2511,

Rickard Petersson, Sales Director, + 46 70 660 2780,

Apie Mascus:

Mascus - (www.mascus.lt) – naudotos ūkio technikos, miškininkystės, aplinkos tvarkymo ir transporto priemonių internetinė prekyvietė. Produktų asortimentas apima naudotus traktorius, priekabas, sunkvežimius, kasimo techniką, priekabas, mini kasimo mašinas ir ekskavatorius. Mascus plėtoja greitesnę ir efektyvesnę prekybą naudotų mechanizmų ir įrangos, sutelkdama vienoje vietoje informaciją apie pasiūlą ir paklausą. Visi dileriai, gamintojai, ir galutiniai vartotojai yra laukiami su pasiūlymais naudotų mašinų ir įrangos pardavimui internetinėje prekyvietėje.

Mascus - Alma Media Korporacijos prekybos bendrovė.


Informacija Redaktoriams:
Medžiaga žiniasklaidai ir nuotraukos:

Anglų kalba www.mascus.com/press

Bendra Žiniasklaidos informacija:

2011-06-23

2016

2015

2014

2013

2012

2011

2010

2008

2007

2006