2011-09-29

Mascus plečiasi į Kinijos ir Taivano rinką

Mascus www.mascus.com, pasaulyje pirmaujanti sunkiosios technikos internetinė prekyvietė statybos, žemės ūkio, kėlimo/krovimo, miškininkystės, aplinkos tvarkymo ir transporto su džiaugsmu praneša apie savo bendradarbiavimą, bei sutarties pasirašymą su ANB kompanija Kinijoje

“Mascus Kinija ir Taivanas bus mūsų 40 ir 41 šalimis, pažymint vieną iš svarbiausių žingsnių Mascus gyvavimo istorijoje”sako Generalinis Direktorius Fredrik Larsson. “ Tarptautinis dydis ir greitas ekonominis augimas daro svarbų žingsnį globalizacijos plane. Tai vienos iš pirmų BRIC šalių pasirašiusių sutartis su Mascus ir mes sunkiai dirbame, kad pasiektume Braziliją, Indiją ir Rusiją, taip pat kaip ir kitas ne mažiau svarbias šalis, tokias kaip Pietų Korėją ir Meksiką”.

Atidarant Aziją

Jau esamos atstovybės Australijoje, Naujoje Zelandijoje, Indonezijoje, Tailande ir Malaizijoje su svetainėmis Japonijoje, Taivane ir Pietų Korėjoje, nauja Kinijos atstovybė sustiprins Mascus pozicijas Azijoje ir atidarys naujas galimybes klientams visame pasaulyje prasiveržti į didžiausią Kinijos rinką.

Mascus Kinija apims Didžiąją Kiniją, Kinijos Liaudies Respubliką, Hong Kongą, Makau ir Kinijos Respubliką Taivaną.

“Kitaip nei mūsų konkurentai Mascus yra visame pasaulyje”. Patvirtina Internacionalizacijos Direktorius Tomasz Odrobinski.
Sukuriant nuolatinį buvimą Kinijoje, atveriamos durys klientams į didžiausias pasaulio rinkas, taip pat padedama pasiekti Kinijos klientams pasaulinias, bei vietinias rinkas dar efektyviau.

Išsamus vietinis ir pasaulinis sprendimas

Kartu su vidutiniu 10 % bendrojo vidaus produkto kilimo tempu per praėjusį dešimtmetį, Kinija yra tėvynė kelių pagrindinių pasaulio gamintojų, taip pat šimtų mašinų, atsarginių dalių ir kitų paslaugų gamintojų.Ši sutartis duoda naudos ir pardavėjams ir pirkėjams derliaus mechanizmų srityje.

“Mascus, Kinija turės reikšmingą poveikį vietinėms kompanijoms,” teigia Pardavimų Vadovas, Rickard Petersson. “Pirma, tai Kinijos dileriai galės pasiekti likusią dalį pasaulio daug efektyviau. Antra tai padės vietiniams gamintojams Kinijoje parduoti kitoms šalims lengviau, ir trečia Mascus Locator, mūsų sunkiosios pramonės katalogas, leis atsarginių dalių ir kitų paslaugų gamintojams pasiekti didžiulę auditoriją vietiniu ir pasauliniu mastu.”

Patyręs partneris

Mascus buvo partneris Kinijoje su ANB, kompanija, įkurta Siamene šalies Pietryčiuose. “Mes esame sužavėti nauja sutartimi su Mascus,” sako Anders Nilsson, ANB MD. “Kinija jau turi kelias B2B svetaines, bet tiktai Mascus gali pasiūlyti šį užbaigtą sprendimą sunkiam mechanizmų sektoriui.Susitelkiant ties Kinijos ekonomika ir kompanijomis visame pasaulyje, trokšti padaryti verslą čia, tai yra puikus laikas tokiai avantiūrai.”

Kontaktai:

Fredrik Larsson, Managing Director, +358 50 314 2511,

Rickard Petersson, Sales Director, + 46 70 660 2780,

Tomasz Odrobinski, Internationalization Director, + 358 40 750 4922,

Anders Nilsson, Country Manager China & Taiwan +86 159 80 859 586,


Apie Mascus:

Mascus - (www.mascus.lt) - naudotos ūkio technikos, miškininkystės, aplinkos tvarkymo ir transporto priemonių internetinė prekyvietė. Produktų asortimentas apima naudotus traktorius, priekabas, sunkvežimius, kasimo techniką, priekabas, mini kasimo mašinas ir ekskavatorius. Mascus plėtoja greitesnę ir efektyvesnę prekybą naudotų mechanizmų ir įrangos, sutelkdama vienoje vietoje informaciją apie pasiūlą ir paklausą. Visi dileriai, gamintojai, ir galutiniai vartotojai yra laukiami su pasiūlymais naudotų mašinų ir įrangos pardavimui internetinėje prekyvietėje. Azijos regione Mascus turi šias svetaines: www.mascus.co.id, www.mascus.jp, www.mascus.co.kr, www.mascus.com.my, www.mascus.com.sg, www.mascus.co.th, www.mascus.com.tw, www.cnmasike.com ir Australijoje, Okeanijoje www.mascus.com.au ir www.mascus.co.nz

Mascus - Alma Media Korporacijos prekybos bendrovė.

Informacija Redaktoriams:
Medžiaga žiniasklaidai ir nuotraukos:

Anglų kalba www.mascus.com/press

Bendra Žiniasklaidos informacija:

2011-09-29

2016

2015

2014

2013

2012

2011

2010

2008

2007

2006