2011-10-06

Mascus pasirašė sutartis Peru ir Kolumbijoje su pirmaujančiomis statybos ir kasimo žurnalų leidyklomis Lotynų Amerikoje

Mascus www.mascus.com, pasaulyje pirmaujanti sunkiosios technikos internetinė prekyvietė statybos, žemės ūkio, kėlimo/krovimo, miškininkystės, aplinkos tvarkymo ir transporto su džiaugsmu praneša apie savo bendradarbiavimą su statybos ir žurnalų leidyklomis Lotynų Amerikoje. Turėdami ilgalaikę 40 metų patirtį statybos Pan-Americana (CPA) ir kasimo Mineria Pan Americana (MPA) srityse dalinasi savo žiniomis pateikdami Peru ir Kolumbijos sėkmingą rinką sunkiosios technikos pirkėjams ir pardavėjams tose šalyse.

Nuo 2000 steigimo metų, Mascus greitai išsiplėtė ir šiuo metu turi atstovybes 41 šalyje. Mascus internetinė prekyvietė sklandžiai sujungia pardavėjus, gamintojus ir galutinius vartotojus, todėl neatskiriama naudotos įtechnikos pardavimuose pasaulinėje rinkoje.

"Mes džiaugiamės galėdami dirbti su Mascus, patikima internetine prekyviete, pritaikyta visiems pirkėjams, pardavėjams, eksportuojamų mašinų iš viso pasaulio", - sako Adriana Elena Suao, Pardavimų ir verslo plėtros direktorė CPA & MFR. "Mes siekiame pateikti mūsų skaitytojams atitinkamas pramonės naujienas ir dabar per mūsų partnerystę su Mascus, mes galime pasiūlyti mūsų vietos vartotojams palankią priemonę, pirkti ir parduoti įrangą ne tik lokaliai, bet ir pasauliniu mastu per Kolumbijos www.mascus.com.co ir Peru www.mascus.com.pe. svetaines"

Pagal įrangos gamintojų asociaciją (AEM) JAV statybos mašinų eksporto rinka baigta 2010 metais kartu su augimu daugiau nei 28% lyginant su 2009 metais. Kolumbija ir Peru užsidarė 2010 būdamos pagarbioje top 10 pozicijoje kartu su $588 milijonais (iki 50%) ir $437 milijonais (iki 37%). Šie skaičiai parodo Lotynų Amerikos šalių svarbą, kaip pagrindinių žaidėjų šioje pramonės šakoje.

Ideali internetinė prekyvietė Amerikos šalims

Sparčiai auganti statybų pramonė Lotynų Amerikos šalyse gali būti priskirta nuolatiniam poreikio gerinimui regiono infrastruktūroje. Nors ir dažnai kintamas regione, bet gali pasigirti sparčiu augimu ir plėtra, net finansinio nuosmukio akivaizdoje. Besivystančių rinkų yra įrodyta, kad daugelio pasaulio kompanijų kartu su Peru ir Kolumbija telpa į augimo stimuliatoriaus arašymą.

Atidarant vis daugiau ofisų Lotynų Amerikoje, tiesiog atspindi mūsų strategiją būti pirmaujančia Amerikoje sunkiosios technikos internetine prekyviete.
Mūsų vietinis buvimas net 41 šalyje, kur Mascus turi atstovybes, bei atstovus, kurie rūpinasi pardavėjų ir pirkėjų poreikiais ir plėtoja reikiamą vietinį marketingą vystydami klientų skelbimų efektyvumą ne tik internetiniame pasaulyje, bet ir už jo ribų.
“Niekas negali pasiūlyti šiuo metu to paties ,” prideda Fredrik Larsson, Mascus Direktorius. “Mes tik įpusėjome vystydami savo veiklą, sekantys žingsniai atidarymas naujų atstovybių Meksikoje, Brazilijoje, Argentinoje ir Čilėje”, “prideda Tomasz Odrobinski, Mascus Internacionalizavimo Direktorius.

Kontaktai:

Fredrik Larsson, Managing Director, +358 50 314 2511,

Rickard Petersson, Sales Director, + 46 70 660 2780,

Tomasz Odrobinski, Internationalization Director, +358 40 750 4922,

Adriana Elena Suao, Country Manager Mascus Peru, +1 305.668.4999,

Gloria Beltran, Country Manager Mascus Colombia, +57 1 681 2076,


Apie Mascus:

Mascus - (www.mascus.lt) - naudotos ūkio technikos, miškininkystės, aplinkos tvarkymo ir transporto priemonių internetinė prekyvietė. Produktų asortimentas apima naudotus traktorius, priekabas, sunkvežimius, kasimo techniką, priekabas, mini kasimo mašinas ir ekskavatorius. Mascus plėtoja greitesnę ir efektyvesnę prekybą naudotų mechanizmų ir įrangos, sutelkdama vienoje vietoje informaciją apie pasiūlą ir paklausą. Visi dileriai, gamintojai, ir galutiniai vartotojai yra laukiami su pasiūlymais naudotų mašinų ir įrangos pardavimui internetinėje prekyvietėje.

Mascus - Alma Media Korporacijos prekybos bendrovė.

Informacija Redaktoriams:
Medžiaga žiniasklaidai ir nuotraukos:
Anglų kalba www.mascus.com/press

Bendra Žiniasklaidos informacija:

2011-10-06

2016

2015

2014

2013

2012

2011

2010

2008

2007

2006