2011-11-09

Nauja Mascus atstovybė Rusijoje

Mascus, viena iš didžiausių internetinių prekyviečių pasaulyje siūlanti pardavimui transporto, statybinės technikos, žemės ūkio technikos, kėlimo/krovimo ir miško technikos su džiaugsmu praneša apie naują Mascus atstovybę įtakingiausioje pasaulio rinkoje - Rusijoje

Mascus pasirašė naują sutartį su Pro – Machinery Maskvoje. Mascus jau turėjo ryšį su Rusijos internetine rinka per svetainę www.mascus.ru, tačiau naujas partneris Pro – Machinery paskatins augimą su vietinia Mascus atstovybe ir visa komanda pristatys prekės ženklą visoje šalyje ir padės sunkiosios technikos pirkėjams ir pardavėjams visoje Rusijoje.

“Rusija mums yra viena iš svarbiausių rinkų. Pateikdama eksporto rinką Europoje ir Azijoje, bei svarbius ryšius su Japonija ir Kinija, “sako Mascus generalinis direktorius Fredrik Larsson. Kurdami stiprų bendradarbiavimą su Rusijos Pro – Machinery mes pasiekiame vis platesnę Rusijos gyventojų auditoriją. Mūsų svetainė leidžia pirkėjams bendrauti vietinia kalba, o pardavėjams pristatyti savo turimą techniką visame pasaulyje. Tai svarbus žingsnis abiems: Mascus ir Rusijos rinkai”. – priduria Fredrik Larsson.

Šalies augimas

Rusijos ekonomika atsigauna po pasaulinės finansų krizės ir turi du privalumus didelę vidinę rinką ir sparčiai besiplečiančią eksporto pramonę. Mascus tikisi sujungti abi šias sritis į vieną, lengvai naudojamą svetainę, tiek galutiniams vartotojams ir prekiautojams, bei galimybę pasiekti daug platesnę auditoriją. Kitos šalys, kaip Ukraina, turės naudos iš prekybos ryšių su Rusija, o Mascus nauja svetainė Rusijoje gerokai sustiprins šiuos ryšius.

Kalbame Jūsų kalba

Mascus Rusija žengė reikšmingą žingsnį į priekį Rusijos naudotos įrangos ir sunkvežimių rinkoje, jokia kita kompanija šiuo metu negali pasiūlyti vietinių prekiautojų to paties kalibro pardavimo įrankių. "Mascus" suteikia prekiautojams visiškai naują pardavimo technologijos lygį, pasiekti pirkėjus visoje šalyje savo kalba, "- sako pardavimų direktorius Rickard Petersson. "Jis taip pat atveria tarptautines rinkas, kur nėra kliūčių tarp kalbos ir valiutos“

Plečiant ryšius visuose žemynuose

Mascus dabar turi 42 atstovybes penkiuose žemynuose, tai leidžia teigti, kad mes vieni iš didžiausių ir įtakingiausių pasaulinių svetainių visame pasaulyje. „Nauja sutartis su Rusija, tai didelis pasiekimas tarptautiniame versle“ sako Mascus generalinis direktorius Fredrik Larsson. „Didžiulė Rusijos rinka ne tik atveria duris vietiniams pirkėjams ir pardavėjams, bet ir stiprina svarbius prekybinius ryšius su šalimis visame pasaulyje, ypač Azijos ir Europos rinkose."


Kontaktai:
Fredrik Larsson, Managing Director, +358 50 314 2511,

Rickard Petersson, Sales Director, + 46 70 660 2780,

Dimitry Pletniov, Regional Manager, +7 495 998-6333,


Apie Mascus:
Mascus - (www.mascus.lt) - naudotos ūkio technikos, miškininkystės, aplinkos tvarkymo ir transporto priemonių internetinė prekyvietė. Produktų asortimentas apima naudotus traktorius, priekabas, sunkvežimius, kasimo techniką, priekabas, mini kasimo mašinas ir ekskavatorius. Mascus plėtoja greitesnę ir efektyvesnę prekybą naudotų mechanizmų ir įrangos, sutelkdama vienoje vietoje informaciją apie pasiūlą ir paklausą. Visi dileriai, gamintojai, ir galutiniai vartotojai yra laukiami su pasiūlymais naudotų mašinų ir įrangos pardavimui internetinėje prekyvietėje.
Mascus - Alma Media Korporacijos prekybos bendrovė.

Informacija Redaktoriams:
Medžiaga žiniasklaidai ir nuotraukos:

Anglų kalba www.mascus.lt/press

Bendra Žiniasklaidos informacija:

2011-11-09

2016

2015

2014

2013

2012

2011

2010

2008

2007

2006