2012-02-01

Mascus pasiekė 200.000 skelbimų

Mascus, viena iš didžiausių internetinių prekyviečių pasaulyje siūlanti pardavimui transporto, statybinės technikos, žemės ūkio technikos, kėlimo/krovimo ir miškininkystės technikos, šiais metais gali didžiuotis pasiekus ženklius augimo rezultatus, net 200,000 skelbimų Mascus svetainėje.

„Mascus gali švęsti net keletą pasiekimų“ sako Mascus Direktorius Fredrik Larsson. „ Kas yra tiesiog nuostabu, kad mes padvigubinome skelbimus per 12 mėnesių laikotarpį nuo 100.000 iki 200.000. Augimo greitis ir dydis rodo, kad nepaisant ekonominio klimato, pasaulinės plėtros ir nuolatinio technologijų vystymosi derinys aiškiai matomas“.

Mascus statistika:

  • Net 4300 kompanijų dirba su Mascus ir turi aktyvius skelbimus
  • 200,000 skelbimų svetainėje
  • Daugiau, kaip 2 milijonai unikalių vartotojų kiekvieną mėnesį
  • Atstovavimas 42 šalyse pasauliniu mastu
  • 54 Mascus domenai, 39 kalbomis
  • Daugiau, nei 120 naujų įmonių prisijungia kiekvieną mėnesį
  • Daugiau, nei 70 Mascus pardavimo atstovų pasauliniu mastu.

Pasaulinis prekės ženklas su stipriais pagrindais

Mascus tapo ne tik tvirtu pasauliniu prekės ženklu, bet ir žymiu kuriant naujas rinkas dileriams ir galutiniams vartotojams. Pasaulinis buvimas pastatytas ant ytin stiprių pagrindų, ypač Vokietijoje, Jungtinėje Karalystėje, Prancūzijoje, JAV ir Šiaurės šalių regione.

“Mūsų sėkmė tarptautiniu mastu yra įleidusi šaknis pagrindinėse rinkose Europoje ir JAV” sako Generalinis Direktorius Fredrik Larsson. “Šiose rinkose Mascus yra nusistovėjęs ir pripažystamas prekės ženklas sunkiosios technikos ir transporto dilerių. Mūsų paslaugų portfelis tapo neatskiriama dalimi sunkiosios technikos ir transporto rinkose šiose teritorijose.”

Naujos paslaugos geresniam verslui

Mascus pagrindinė sėkmė, tai įsipareigojimas nuolat gerinti savo paslaugas. Nauja platforma pateikta 2010 metais ir sunkiosios technikos katalogas, Mascus Locator, dabar turi daugiau nei 32,000 įmonių sąraše. Visai neseniai Mascus pridėjo dar 3 naujas paslaugas, kurios skirtos efektyviam dilerių verslui.

Mascus Aukcionai padeda pirkėjmas surasti norimas mašinas, sunkvežimius ir įrangą internetu, ne tik vietiniu, bet ir pasauliniu mastu, tuo pačiu nauja Vertinimo paslauga leidžia dileriams įkainoti techniką greitai ir tiksliai naudojant geriausius rinkos duomenis. Tai pirmas kartas kai dileris turi lengvai naudojamą įrankį, kuris suteikia rinkos informaciją per kelias minutes. Ir pagaliau Mobili paslauga, leidžianti dileriui pasiekti turimą techniką mobilaus telefono dėka.

“Mūsų įsipareigojimas nuolat gerinti ir lengvinti vartotojų darbą, bei kurti naujas internetinias paslaugas yra mūsų sėkmės pagrindas” sako Pardavimų Direktorius Rickard Petersson.” Mes visada ieškome būdų palengvinti darbą dileriams ir galutiniams vartotojams, kad jie galėtų pasiekti efektyvumo ne tik vietiniame versle, bet ir tarptautiniu mastu”.

Kontaktai:
Fredrik Larsson, Generalinis Direktorius, +358 50 314 2511,

Rickard Petersson, Pardavimų Direktorius, +46 70 660 2780,

Apie Mascus:

Mascus - (www.mascus.lt) - naudotos ūkio technikos, miškininkystės, aplinkos tvarkymo ir transporto priemonių internetinė prekyvietė. Produktų asortimentas apima naudotus traktorius, priekabas, sunkvežimius, kasimo techniką, priekabas, mini kasimo mašinas ir ekskavatorius. Mascus plėtoja greitesnę ir efektyvesnę prekybą naudotų mechanizmų ir įrangos, sutelkdama vienoje vietoje informaciją apie pasiūlą ir paklausą. Visi dileriai, gamintojai, ir galutiniai vartotojai yra laukiami su pasiūlymais naudotų mašinų ir įrangos pardavimui internetinėje prekyvietėje.
Mascus - Alma Media Korporacijos prekybos bendrovė. .

Informacija Redaktoriams:
Medžiaga žiniasklaidai ir nuotraukos:
Anglų kalba www.mascus.com/press

Bendra Žiniasklaidos informacija:

2012-02-01

2016

2015

2014

2013

2012

2011

2010

2008

2007

2006