Cummins KTA50-G16A - 2.000 kVA Generator - DPX-19849.8
Spausdinti
INFORMACIJA
Prekių grupė
Dyzeliniai generatoriai
Gamintojas / modelis
Registracijos metai
2025
Papildomos galimybės
Naujas/nenaudotas
Technikos darbo vieta
Dordrecht
Šalis
Olandijos
Mascus ID
AFC4E64F
KAINOS
Pasirinkite valiutą
Kaina
IŠSAMESNĖ INFORMACIJA
Gamyklinis numeris
Vidinis prekės Nr.
DPX-19849.8
Variklis
KTA50-G16A
Variklio galia
1 650 kW (2 243 AG)
Galingumas
2 000 KW
Kuro sąnaudos
302 Liter / Hour at 75% Load - Prime Power
Generatorius
LeroySomer LSA52.3S5
Variklio gamintojas
Cummins
Dažnis
50 Hz
Įtampa
400 V
Bako talpa
2 000 I
Bendras svoris
26 000 kg
Transporto matmenys (IxPxA)
12192 x 2438 x 2896 mm