Hyster H12.00XD-6
POA
Spausdinti
INFORMACIJA
Prekių grupė
Dyzeliniai krautuvai
Gamintojas / modelis
Hyster H12.00XD-6
Registracijos metai
2022
Darbo valandų skaičius
3 896 h
Šalis
Danija
Mascus ID
FE9D4B10
IŠSAMESNĖ INFORMACIJA
Vidinis prekės Nr.
3576
Max. kėlimo galia
12 000 kg
Maksimalus kėlimo aukštis
4 500 mm
Kėlimo stiebas
Dvipusis
Atstumas nuo svorio centro
600 mm
Šakės važiuoklė
Integruotas šoninis poslinkis
Šakių ilgis
2 440 mm
Važiuoklės aukštis
3 880 mm
Kabina
Uždara kabina
Variklis
Mercedes Benz 933.917-C-0272723
Kita informacija
Hjulmontering: Trækhjul styrehjul
Maskinlængde (mm): 4500
Maskinbredde (mm): 2500
Gaffelbredde (mm): 200
Gaffeltykkelse (mm): 75
Førerpladsudstyr: USB port|Nødstop|Radio med højttalere|Aircondition|Justerbar ratstamme|Læselampe|Sidespejle|Visker/vasker frontrude|Kopholder|Panoramaspejl|Visker/vasker bagrude 24V|2 x 12V udtag|Armlæn venstre|Mekanisk sæde|Visker/vasker toprude 24V