Hyster H16.00XD-12
POA
Spausdinti
INFORMACIJA
Prekių grupė
Dyzeliniai krautuvai
Gamintojas / modelis
Hyster H16.00XD-12
Registracijos metai
2020
Darbo valandų skaičius
906 h
Šalis
Danija
Mascus ID
B2444E6C
IŠSAMESNĖ INFORMACIJA
Vidinis prekės Nr.
3103
Max. kėlimo galia
16 000 kg
Maksimalus kėlimo aukštis
3 984 mm
Kėlimo stiebas
Dvipusis
Atstumas nuo svorio centro
1 200 mm
Šakės važiuoklė
Integruotas šoninis poslinkis
Šakių ilgis
2 440 mm
Važiuoklės aukštis
3 680 mm
Kabina
Uždara kabina
Variklis
Cummins QSB 6.7L 4/Stage diesel motor
Kita informacija
Hjulmontering: Trækhjul styrehjul
Maskinlængde (mm): 5500
Maskinbredde (mm): 2540
Gaffelbredde (mm): 200
Gaffeltykkelse (mm): 100
Førerpladsudstyr: Visker/vasker bagrude 24V|Luftaffjedret sæde|Panoramaspejl|Stof sæde|Radio med højttalere|Armlæn venstre|12V udtag|Nødstop|Aircondition|Visker/vasker frontrude|Bakkamera