Kalmar DC12-1200
Spausdinti
INFORMACIJA
Prekių grupė
Dyzeliniai krautuvai
Gamintojas / modelis
Kalmar DC12-1200
Registracijos metai
1995
Darbo valandų skaičius
25 560 h
Papildomos galimybės
Su defektais
Technikos darbo vieta
Klagenfurt
Šalis
Austrija
Mascus ID
FD7EC54C
KAINOS
Pasirinkite valiutą
Kaina
Neįskaičiuotas grąžintinas PVM
IŠSAMESNĖ INFORMACIJA
Ratų skaičius
6
Vidinis prekės Nr.
G1129
Gamyklinis numeris
T33100.0547
Max. kėlimo galia
12 000 kg
Maksimalus kėlimo aukštis
6 500 mm
Kėlimo stiebas
Dvipusis / laisvas kelimas
Atstumas nuo svorio centro
1 200 mm
Informacija apie būklę/Garantija
Gebraucht
Šakės važiuoklė
Važiuoklė neatskiriama
Padangų tipas
Pneumatinis (PN)
Šakių ilgis
2 200 mm
Važiuoklės aukštis
4 925 mm
Kabina
Uždara kabina
Transmisija
Clark 13.7HR28000
Variklio galia
119 kW (162 AG)