Kalmar DCB32-1200
POA
Spausdinti
INFORMACIJA
Prekių grupė
Dyzeliniai krautuvai
Gamintojas / modelis
Kalmar DCB32-1200
Registracijos metai
1989
Darbo valandų skaičius
18 000 h
Šalis
Danija
Mascus ID
3F0E50B5
IŠSAMESNĖ INFORMACIJA
Vidinis prekės Nr.
2249
Max. kėlimo galia
32 000 kg
Maksimalus kėlimo aukštis
6 500 mm
Kėlimo stiebas
Dvipusis
Atstumas nuo svorio centro
1 200 mm
Šakės važiuoklė
Integruotas šoninis poslinkis
Padangų tipas
Pneumatinis (PN)
Šakių ilgis
2 500 mm
Važiuoklės aukštis
5 000 mm