Kalmar DCG160-12
POA
Spausdinti
INFORMACIJA
Prekių grupė
Dyzeliniai krautuvai
Gamintojas / modelis
Kalmar DCG160-12
Registracijos metai
2024
Darbo valandų skaičius
48 h
Šalis
Danija
Mascus ID
BB7DD0D9
IŠSAMESNĖ INFORMACIJA
Vidinis prekės Nr.
3330
Max. kėlimo galia
16 000 kg
Maksimalus kėlimo aukštis
4 630 mm
Kėlimo stiebas
Dvipusis
Atstumas nuo svorio centro
1 200 mm
Šakės važiuoklė
Integruotas šoninis poslinkis
Šakių ilgis
2 400 mm
Važiuoklės aukštis
3 950 mm
Kabina
Uždara kabina
Variklis
Cummins B6,7 + ZF 3WG 171 (168 kW) Tier 4F/Stage V
Kita informacija
Hjulmontering: Trækhjul styrehjul
Maskinlængde (mm): 5700
Maskinbredde (mm): 2600
Gaffelbredde (mm): 200
Gaffeltykkelse (mm): 100
Førerpladsudstyr: Sidespejle|Visker/vasker frontrude|12V udtag|Panoramaspejl|Luftaffjedret sæde|Visker/vasker bagrude 24V|USB port|Armlæn venstre|Radio med højttalere|Aircondition|Nødstop|A4 skriveplade|Vægtdisplay|Justerbar ratstamme|Læselampe