Linde H40D/600/1204
POA
Spausdinti
INFORMACIJA
Prekių grupė
Dyzeliniai krautuvai
Gamintojas / modelis
Linde H40D/600/1204
Registracijos metai
2023
Darbo valandų skaičius
485 h
Technikos darbo vieta
Rae vald
Šalis
Estija
Mascus ID
B3F404EB
IŠSAMESNĖ INFORMACIJA
Ratų skaičius
4
Vidinis prekės Nr.
WB23EE062
Gamyklinis numeris
H21204M00613
Max. kėlimo galia
4 000 kg
Maksimalus kėlimo aukštis
4 400 mm
Laisvas kėlimas
150 mm
Kėlimo stiebas
Dvipusis
Atstumas nuo svorio centro
600 mm
Šakės važiuoklė
Pozicionavimo ir praplėtimo įrenginys
Šakių ilgis
1 200 mm
Važiuoklės aukštis
3 080 mm
Kabina
Uždara kabina
Transmisija
Hüdrostaat
Variklio galia
55 kW (74,8 AG)
Variklio gamintojas
Hyundai
Priekinių padangų dydis
250-15/18PR-IC40
Galinių padangų dydis
250-15/18PR-IC40
Transporto svoris
6 026 kg
Gamybos šalis
Vokietija
Vairų skaičius
2
Varomųjų ratų skaičius
2
Naudoti priedai
3-iasis velianas
4-asis velenas
Stoglangis
Kita informacija
Nupuga käivitus, Suunavalikuga versioon, Masti kaldenurga salvestamise võimalus, Comfort riidest iste, Rooli kõrguse seadistamise võimalus, Sisepeegel, Raadio /DAB+ /USB, Täiskabiin koos soojendusega, Salongi tuli, Töötuled LED ees 4 ja taga 2, Kaubakaalu indikaator, 12V-pistik kabiinis, USB 5 V-pistik käetoel, Tagurdamisel helisignaal, Vilkur, Porikaitsmed ees ja taga, Kallutussilindrite kaitsmed, Heitgaaside ülevalt väljalase, Standard Display 3,5"
Start button, Single pedal system, Parking brake manual, Anti-spray mudflaps front and rear, Single Preselection Mast Tilt, OHG protection "light", Comfort Fabric, Full cabin with heater, Height adj. steering column, Internal Mirror, Radio /DAB+ /USB /BT /Freispr., Load weight indicator, Interior light, Working lamps LED 4 front and 2 rear, Standard Display 3,5", Load weight indicator, Electrical socket - 12V, USB socket 5V in armrest, Audible warning, Flashing beacon beneath OHG, Hazard flasher while reverse, Tilt cylinder protection, Power sett. selectable display, Upswept exhaust outlet, Dust protection higher mounted