Linde H80D-03/1100-396
POA
Spausdinti
INFORMACIJA
Prekių grupė
Dyzeliniai krautuvai
Gamintojas / modelis
Linde H80D-03/1100-396
Registracijos metai
2020
Darbo valandų skaičius
9 487 h
Šalis
Vokietija
Bendras įvertinimas
Mascus ID
9EF7D954
IŠSAMESNĖ INFORMACIJA
Vidinis prekės Nr.
24439
Max. kėlimo galia
8 000 kg
Maksimalus kėlimo aukštis
3 050 mm
Kėlimo stiebas
Vienpusis
Atstumas nuo svorio centro
1 100 mm
Padangų tipas
Ypač elastingas
Šakių ilgis
1 450 mm
Važiuoklės aukštis
2 845 mm
Kabina
Uždara kabina
Variklis
Diesel - Deutz
Variklio galia
85,3 kW (116 AG)
Priekinių padangų dydis
Galinių padangų dydis
Transporto svoris
16 085 kg
Transporto matmenys (IxPxA)
5650 x 2310 x 2840 mm