SMV SL25-1200
POA
Spausdinti
INFORMACIJA
Prekių grupė
Dyzeliniai krautuvai
Gamintojas / modelis
SMV SL25-1200
Registracijos metai
2008
Darbo valandų skaičius
19 453 h
Šalis
Danija
Mascus ID
63A1A72C
IŠSAMESNĖ INFORMACIJA
Vidinis prekės Nr.
3456
Max. kėlimo galia
25 000 kg
Maksimalus kėlimo aukštis
5 500 mm
Laisvas kėlimas
2 800 mm
Kėlimo stiebas
Dvipusis / laisvas kelimas
Atstumas nuo svorio centro
1 200 mm
Šakės važiuoklė
Integruotas šoninis poslinkis
Šakių ilgis
2 400 mm
Važiuoklės aukštis
4 570 mm
Kabina
Uždara kabina
Variklis
Volvo Penta TAD 760 VE
Kita informacija
Hjulmontering: Trækhjul styrehjul
Maskinlængde (mm): 6200
Maskinbredde (mm): 3100
Gaffelbredde (mm): 250
Gaffeltykkelse (mm): 110
Førerpladsudstyr: A4 skriveplade|Vægtdisplay|Visker/vasker frontrude|Læselampe|Bakkamera|Visker/vasker bagrude 24V|12V udtag|Sidespejle|Luftaffjedret sæde|Visker/vasker toprude 24V|USB port|Nødstop|Radio med højttalere|Aircondition|Justerbar ratstamme