SMV SL25-1200A
Gamintojas / modelis
SMV SL25-1200A
Registracijos metai
2005
Darbo valandų skaičius
5 112 h
Mascus ID
D23E728D
IŠSAMESNĖ INFORMACIJA
Vidinis prekės Nr.
3430
Maksimalus kėlimo aukštis
5 000 mm
Kėlimo stiebas
Dvipusis
Atstumas nuo svorio centro
1 200 mm
Šakių ilgis
2 400 mm
Važiuoklės aukštis
4 290 mm
Variklis
Scania
Kita informacija
Hjulmontering: Trækhjul styrehjul
Maskinlængde (mm): 6300
Maskinbredde (mm): 3020
Gaffelbredde (mm): 250
Gaffeltykkelse (mm): 110
Førerpladsudstyr: Visker/vasker bagrude 24V|Panoramaspejl|Visker/vasker toprude 24V|Nødstop|Stof sæde|Mekanisk sæde|Justerbar ratstamme|Radio med højttalere|Visker/vasker frontrude|Bakkamera