SMV SL25-1200B
Gamintojas / modelis
SMV SL25-1200B
Registracijos metai
2013
Darbo valandų skaičius
2 296 h
Mascus ID
A6C89796
IŠSAMESNĖ INFORMACIJA
Vidinis prekės Nr.
3455
Maksimalus kėlimo aukštis
4 000 mm
Kėlimo stiebas
Dvipusis
Atstumas nuo svorio centro
1 200 mm
Šakių ilgis
2 400 mm
Važiuoklės aukštis
3 820 mm
Variklis
Volvo TAD762VE
Kita informacija
Hjulmontering: Trækhjul styrehjul
Maskinlængde (mm): 6100
Maskinbredde (mm): 3100
Gaffelbredde (mm): 250
Gaffeltykkelse (mm): 110
Førerpladsudstyr: Panoramaspejl|Visker/vasker toprude 24V|Luftaffjedret sæde|Nødstop|Stof sæde|Radio med højttalere|Justerbar ratstamme|Aircondition|Visker/vasker frontrude|Sidespejle|Visker/vasker bagrude 24V