Linde E25HL-01/600
POA
Spausdinti
INFORMACIJA
Prekių grupė
Elektriniai šakiniai krautuvai
Gamintojas / modelis
Linde E25HL-01/600
Registracijos metai
2020
Darbo valandų skaičius
9 832 h
Šalis
Olandijos
Bendras įvertinimas
Mascus ID
B3BCAE87
IŠSAMESNĖ INFORMACIJA
Vidinis prekės Nr.
VRF31154
Ratų skaičius
4
Max. kėlimo galia
2 500 kg
Atstumas nuo svorio centro
600 mm
Maksimalus kėlimo aukštis
6 000 mm
Laisvas kėlimas
1 500 mm
Kėlimo stiebas
Trijų pakopų stiebas su padidintu laisvu kėlimu
Šakių ilgis
1 200 mm
Kabina
Uždara kabina
Padangų tipas
Ypač elastingas
Akumuliatoriaus įtampa
80 V
Įkroviklio įtampa
80 V