Linde E35H-01/600
Spausdinti
INFORMACIJA
Prekių grupė
Elektriniai šakiniai krautuvai
Gamintojas / modelis
Linde E35H-01/600
Registracijos metai
2017
Darbo valandų skaičius
16 797 h
Šalis
Olandijos
Bendras įvertinimas
Mascus ID
4960DA0C
KAINOS
Pasirinkite valiutą
Kaina
IŠSAMESNĖ INFORMACIJA
Vidinis prekės Nr.
751
Max. kėlimo galia
3 500 kg
Atstumas nuo svorio centro
600 mm
Maksimalus kėlimo aukštis
4 100 mm
Važiuoklės aukštis
2 890 mm
Kėlimo stiebas
Vienpusis
Kabina
Uždara kabina
Padangų tipas
Ypač elastingas
Variklis
Electric
Transporto matmenys (IxPxA)
0 x 0 x 2890 mm