Linde E45HL-01/600
POA
Spausdinti
INFORMACIJA
Prekių grupė
Elektriniai šakiniai krautuvai
Gamintojas / modelis
Linde E45HL-01/600
Registracijos metai
2019
Darbo valandų skaičius
3 756 h
Technikos darbo vieta
Hässleholm
Šalis
Švedija
Bendras įvertinimas
Mascus ID
89B28D18
IŠSAMESNĖ INFORMACIJA
Vidinis prekės Nr.
SHT 26-082
Gamyklinis numeris
SHT 26-082
Ratų skaičius
6
Max. kėlimo galia
4 500 kg
Atstumas nuo svorio centro
600 mm
Maksimalus kėlimo aukštis
5 000 mm
Laisvas kėlimas
150 mm
Važiuoklės aukštis
3 383 mm
Kėlimo stiebas
Vienpusis
Šakės važiuoklė
Pozicionavimo ir praplėtimo įrenginys
Šakių ilgis
1 200 mm
Kabina
Uždara kabina
Padangų tipas
Amortizacinė pagalvė
Akumuliatoriaus įtampa
80 V
Akumuliatoriaus talpa
100 Ah
Įkroviklio įtampa
80 V
Įkrovimo srovė
930 A