Linde E45HL-01/600
Spausdinti
INFORMACIJA
Prekių grupė
Elektriniai šakiniai krautuvai
Gamintojas / modelis
Linde E45HL-01/600
Registracijos metai
2018
Darbo valandų skaičius
18 785 h
Šalis
Olandijos
Bendras įvertinimas
Mascus ID
EA58B016
KAINOS
Pasirinkite valiutą
Kaina
IŠSAMESNĖ INFORMACIJA
Vidinis prekės Nr.
752
Max. kėlimo galia
4 500 kg
Atstumas nuo svorio centro
600 mm
Maksimalus kėlimo aukštis
3 200 mm
Važiuoklės aukštis
2 420 mm
Kėlimo stiebas
Vienpusis
Kabina
Uždara kabina
Padangų tipas
Ypač elastingas
Variklis
Electric
Transporto matmenys (IxPxA)
0 x 0 x 2420 mm