Linde E50HL/600
Spausdinti
INFORMACIJA
Prekių grupė
Elektriniai šakiniai krautuvai
Gamintojas / modelis
Linde E50HL/600
Registracijos metai
2018
Darbo valandų skaičius
13 145 h
Technikos darbo vieta
Varde
Šalis
Danija
Mascus ID
59AC261A
KAINOS
Pasirinkite valiutą
Kaina
Neįskaičiuotas grąžintinas PVM
IŠSAMESNĖ INFORMACIJA
Vidinis prekės Nr.
ET1876
Max. kėlimo galia
5 000 kg
Atstumas nuo svorio centro
600 mm
Maksimalus kėlimo aukštis
5 560 mm
Laisvas kėlimas
1 810 mm
Kėlimo stiebas
Tripusis
Šakių ilgis
1 400 mm
Kabina
Atvira kabina
Padangų tipas
Ypač elastingas
Variklis
AC vekselstrøm
Akumuliatoriaus įtampa
80 V
Akumuliatoriaus talpa
930 Ah
Įkroviklio gamintojas
80V standard