Linde E80-01/900
POA
Spausdinti
INFORMACIJA
Prekių grupė
Elektriniai šakiniai krautuvai
Gamintojas / modelis
Linde E80-01/900
Registracijos metai
2019
Darbo valandų skaičius
1 054 h
Šalis
Danija
Mascus ID
7F1C549A
IŠSAMESNĖ INFORMACIJA
Vidinis prekės Nr.
14085
Visa aptarnavimo istorija
Taip
Max. kėlimo galia
8 000 kg
Maksimalus kėlimo aukštis
4 400 mm
Važiuoklės aukštis
2 880 mm
Šakių ilgis
2 400 mm
Kabina
Uždara kabina
Akumuliatoriaus gamintojas
8HPzS1240
Akumuliatoriaus įtampa
80 V