Toyota Traigo 80-8FBMKT30
Spausdinti
INFORMACIJA
Prekių grupė
Elektriniai šakiniai krautuvai
Gamintojas / modelis
Toyota Traigo 80-8FBMKT30
Registracijos metai
2019
Šalis
Vokietija
Bendras įvertinimas
Mascus ID
2B6061AF
KAINOS
Pasirinkite valiutą
Kaina
IŠSAMESNĖ INFORMACIJA
Vidinis prekės Nr.
Ratų skaičius
4
Max. kėlimo galia
3 000 kg
Atstumas nuo svorio centro
500 mm
Maksimalus kėlimo aukštis
5 500 mm
Laisvas kėlimas
125 mm
Važiuoklės aukštis
4 045 mm
Kėlimo stiebas
Trijų pakopų stiebas su padidintu laisvu kėlimu
Šakių ilgis
1 000 mm
Variklio galia
20 kW (27,2 AG)
Variklio gamintojas
Toyota
Akumuliatoriaus įtampa
80 V
Akumuliatoriaus talpa
560 Ah
Transporto svoris
5 199 kg
Transporto matmenys (IxPxA)
23330 x 1070 x 2400 mm
Priekinių padangų dydis
23 x 10-12
Galinių padangų dydis
18 x 7-8
Kita informacija
Technische Daten
Baujahr 2019
Antrieb Elektro
Motor 20 kw
Tragfähigkeit 3,00 t
Lastschwerpunkt 500 mm
Gesamtmaße (L x B x H) 3,33 m x 1,20 m x 240 m
Gabelzinkenmaße (L x B x H) 1,00 m x 0,10 m x 0,045m
Wendradius 2,03 m
Gewicht 5199 kg kg
Reifengröße vorne 23x10-12
Reifengröße hinten 18x7-8
Hubhöhe 5,50 m
Freihub 125 mm
Fahrgeschwindigkeit 20 km/h
max. Steigfähigkeit mit/ohne Last 21% / 29%