Yale ERC050VGN36TE085
Registracijos metai
2016
Darbo valandų skaičius
1 410 h
Technikos darbo vieta
WEST SENECA, New York
Šalis
Jungtinės Valstijos
Mascus ID
AFC16841
IŠSAMESNĖ INFORMACIJA
Vidinis prekės Nr.
Gamyklinis numeris
A968N14490P
Kita informacija
2016 Yale ERC050VGN36TE085 4800 lb Electric Forklift 3 Stage Mast, Full Free Lift, 194.9 in Max Lift Height, 84 in Lowered Mast Height, 42 in Forks, Side Shift, 36 V, Battery Charger. to see more information.