Yale ERP040VFN36TE082
Registracijos metai
2020
Darbo valandų skaičius
7 787 h
Technikos darbo vieta
Ciudad López Mateos
Šalis
Meksika
Mascus ID
05EA53AA
KAINOS
Pasirinkite valiutą
Kaina
Neįskaičiuotas grąžintinas PVM
IŠSAMESNĖ INFORMACIJA
Vidinis prekės Nr.
Gamyklinis numeris
A955N04266U
Kita informacija
2020 Yale ERP040VFN36TE082 3700 lb Electric Forklift 3 Stage Mast, Full Free Lift, 187 in Max Lift Height, 84 in Lowered Mast Height, Side Shift, 36 V. to see more information.