Yale ERP040VFN36TE082
Registracijos metai
2016
Darbo valandų skaičius
14 478 h
Technikos darbo vieta
Ciudad López Mateos
Šalis
Meksika
Mascus ID
76DE97C8
KAINOS
Pasirinkite valiutą
Kaina
Neįskaičiuotas grąžintinas PVM
IŠSAMESNĖ INFORMACIJA
Vidinis prekės Nr.
Gamyklinis numeris
A955N03110P
Kita informacija
2016 Yale ERP040VFN36TE082 3700 lb Electric Forklift 3 Stage Mast, Full Free Lift, 187 in Max Lift Height, 83 in Lowered Mast Height, Side Shift, 36 V. to see more information.