Yale ERP040VTN36TE082
Registracijos metai
2012
Technikos darbo vieta
Ciudad López Mateos
Šalis
Meksika
Mascus ID
D03DCE6F
KAINOS
Pasirinkite valiutą
Kaina
Neįskaičiuotas grąžintinas PVM
IŠSAMESNĖ INFORMACIJA
Vidinis prekės Nr.
Gamyklinis numeris
G807N04136K
Kita informacija
2012 Yale ERP040VTN36TE082 3750 lb Electric Forklift (Inoperable) 3 Stage Mast, Full Free Lift, 187 in Max Lift Height, 82 in Lowered Mast Height, Side Shift, 36 V. to see more information.