Toyota 42-6FGCU25
Registracijos metai
1995
Darbo valandų skaičius
7 902 h
Technikos darbo vieta
Lake Worth, Texas
Šalis
Jungtinės Valstijos
Mascus ID
B35D5E9B
IŠSAMESNĖ INFORMACIJA
Vidinis prekės Nr.
Gamyklinis numeris
62080
Kita informacija
1995 Toyota 42-6FGCU25 4920 lb Cushion Tire Forklift Located in Lane 62, 3 Stage Mast, 189 in Max Lift Height, 82.5 in Lowered Mast Height, 42 in Forks, Fork Positioner, Toyota 4 Cylinder Dual Fuel Engine