Yale GLP050TGE85.4 4400 lb Pneumatic Tire Forklift
POA
FavoriteMėgstamiausi
sharePasidalinti
Save searchIšsaugoti paiešką
Spausdinti
INFORMACIJA
Prekių grupė
Šakiniai krautuvai - Kita
Gamintojas / modelis
Registracijos metai
0
Darbo valandų skaičius
11 116 h
Technikos darbo vieta
Lake Worth, Texas
Šalis
Jungtinės Valstijos
Mascus ID
A69A1487
IŠSAMESNĖ INFORMACIJA
Vidinis prekės Nr.
Gamyklinis numeris
E177B21729V
Kita informacija
Yale GLP050TGE85.4 4400 lb Pneumatic Tire Forklift 3 Stage Mast, 194.9 in Max Lift Height, 85 in Lowered Mast Height, 42 in Forks, Side Shift, Solid Pneumatic Tires, 4 Cylinder LPG Engine